Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Abu Meri svētku koncertā... un dažas stundas vēlāk Rīgas pilī. (Foto: Mārtiņš Ziders/ izdevniecība "Rīgas Viļņi")

Hosams un Linda Abu Meri - viens vakars, divi pasākumi, divi dažādi tērpi. Kā viņiem tas izdevās?

Slavenības
2023. gada 4. decembrī 06:59 2023. gada 4. decembrī 06:59
  Santa Sergejeva
18. novembra vakarā veselības ministrs Hosams Abu Meri ar sievu Lindu Abu Meri apmeklēja divus nozīmīgus sarīkojumus. Vispirms Nacionālajā teātrī bija svētku koncerts par godu Latvijas proklamēšanas 105. gadadienai, un pēc tam pāris zibenīgi nomainīja svinīgos tērpus, lai dotos uz Rīgas pili, kur Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs rīkoja pieņemšanu.

Veselības ministrs Hosams Abu Meri ar sievu Lindu Abu Meri, 18. novembrī apmeklējot svētku koncertu par godu Latvijas proklamēšanas 105. gadadienai Nacionālajā teātrī. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Vaicāta, kā tad izdevās burtiski dažu minūšu laikā nomainīt tērpus, atrodoties galvaspilsētas centrā, jo abu mājvieta ir Pierīgā, Linda Abu Meri sarunā ar žurnālu "Kas Jauns" atklāj: “Veselības ministrija atrodas pašā Rīgas centrā. Kad beidzās koncerts, abi kopā ar ministru devāmies turp, lai pārģērbtos.”

Tik grezni un saskaņojot sievas kleitas toni ar vīra smokinga tauriņu, pāris ieradās uz pieņemšanu Rīgas pilī pie Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Tērpus viņi izvēlējušies paši, neizmantojot stilista pakalpojumus. “Paši domājām, ko un kā vilksim, kā vīra tauriņu saskaņosim ar manu kleitu,” piebilst Linda.

Veselības ministra sieva pastāsta, ka dreskods uz abiem pasākumiem, ko 18. novembra vakarā apmeklējuši, bijis krietni atšķirīgs: “Ja uz Nacionālā teātra koncertu kungiem bija tumšais uzvalks, tad uz Rīgas pili bija smokings, kas pieprasa arī sievietei pavisam citu apģērbu. Sievietei tā ir grezna garā vakarkleita.”

Linda Abu Meri zina stāstīt, ka citi pāri, kuru dzīvesvietas atrodas ārpus Rīgas, lai varētu pagūt saposties un pārģērbties uz abiem svētku sarīkojumiem, bija izvēlējušies Rīgas centra viesnīcas. “Dreskoda ievērošana ir cieņa pret namatēvu un pārējiem viesiem. Manuprāt, tas ir svarīgi, un galu galā Latvijas dzimšanas diena mums ir reizi gadā. Tā ka visu cieņu mūsu valstij – Latvijai,” atgādina Linda Abu Meri.

Citas ziņas un notikumus lūkojiet žurnālā "Kas Jauns"!

 

Citi šobrīd lasa

FOTO: teātra leģendu Uldi Dumpi ar sajūsmu sagaida bijušajā darbavietā
VIDEO: Jēkabpils novadā baļķvedējam izbirst baļķi; tajos ietriecās pretimbraucošais dīzeļdegvielas vedējs 1
Pensija kļuvusi lielāka! Citās valstīs dzīvojošie cilvēki, kas kādreiz strādājuši Latvijā, ir ļoti apmierināti ar grozījumiem