Durvis ver Bārs XIII

10. novembrī Bārs XIII savas durvis vēra īpaši aicinātiem viesiem un lojālajiem apmeklētājiem, lai prezentētu jaunās radošās komandas darbu, kuras ...

gallery icon
74
Slavenības
2023. gada 13. novembris, 17:12

Bārs XIII ver durvis ceļā uz labāko pasaules bāru TOP50

Jauns.lv

10. novembrī Bārs XIII savas durvis vēra īpaši aicinātiem viesiem un lojālajiem apmeklētājiem, lai prezentētu jaunās radošās komandas darbu, kuras ambīcija ir tuvāko gadu laikā bāru aizvest līdz pasaules TOP50 labāko kokteiļbāru sarakstam.

Pasākuma apmeklētāji baudīja mākslinieces Danielas Vētras veidotu programmu, kura jauca robežas starp sapņiem un realitāti. Uzstājās spāņu izcelsmes kabarē un burleskas izpildītāja Maša Kils (Masha Kils) no Parīzes, kā arī Dj Prom Night no Kopenhāgenas, kurš vakara izskaņā priecēja apmeklētājus ar deju mūzikas ritmiem.

Tika prezentēti jauni kokteiļi, pie kuru izveides kopā ar starptautiski atzītiem speciālistiem strādāja XIII galvenais bārmenis Rolands Burtnieks, kā arī šefpavāra Matīsa Aleksandrova radītās uzkodas. Matīss Aleksandrovs, ir stažējies vairākos pasaules mēroga restorānos kā Eiropā, tā Āzijā, tostarp ar “Michelin” atzinību apbalvotajā restorānā “Narisawa” Japānā, “Agriculture” Zviedrijā, un “Blueness” un “Pure C” Nīderlandē. Kokteiļus un šefpavāra prasmes varēs novērtēt ikviens bāra apmeklētājs, līdz ar īpaši veidotu mūzikas izlasi, par ko parūpējies dīdžejs Elvi Soulsytems.

“Šajos trauksmainajos laikos vēl jo īpaši nedrīkst aizmirst, ka dzīve ir jāsvin un jāveido pozitīvas emocijas. Bārs “XIII” ir viens no leģendārākajiem Rīgas kokteiļbāriem, kas kopš 2012. gada laipni uzņem galvaspilsētas iedzīvotājus un viesus un, neskatoties uz to, ka bārs gadu gaitā ir kļuvusi par neatņemamu klusā centra sastāvdaļu, uzskatām, ka ir ne vien jāsaglabā bāra identitāte, bet arī nemitīgi jāpilnveidojas, lai viesiem piedāvātu augstākās kvalitātes pieredzi, priekšnesumus un Eiropas līmeņa garšu pasauli.” pauž Bāra XIII Radošais direktors – Dāvis Davids Sakne

Tēmas