Mūzika
2023. gada 6. septembris, 11:45

Grupa "Citi zēni" ar sabiedrībā populāriem ļaudīm velta dziesmu Latvijas basketbola izlasei

Jauns.lv

Nauris Puntulis, Renārs Zeltiņš, Kaspars Daugaviņš un citi sabiedrībā atpazīstami cilvēki kopā ar grupu "Citi zēni" radījuši hitu "Cits līmenis", lai novēlētu veiksmi Latvijas basketbola izlasei pirms ceturtdaļfināla spēles Pasaules kausa izcīņā.

Skaistākie mirkļi un patiesas emocijas: Latvijas basketbola izlase Pasaules kausā 2023

gallery icon
54

"Šis gads nenoliedzami ir pārpildīts nacionālā lepnuma brīžiem kā sportā, tā arī kultūrā. Latvijas basketbola izlase šogad ir mums uzdāvinājusi iespēju sanākt kopā un sajusties vienotiem, tādēļ vēlējāmies parādīt, ka ‘sestais laukuma spēlētājs’ viņus atbalsta ne tikai arēnā, bet arī mājās,” tā kopīgo veikumu komentē grupas “Citi zēni” solists Jānis Pētersons.

Dziesmas videoklipā piedalās arī daudzi sabiedrībā atpazīstami cilvēki, lai izrādītu kopīgu cieņu un atbalstu basketbolistiem. “Lai gan ideja par kopīgu sveicienu izlases puišiem tapa tikai sestdienas vakarā, tomēr realizēt šo mērķi bija diezgan viegli. Visi uzrunātie cilvēki bija ļoti atsaucīgi, jo nav nekas, kas šobrīd mūs vienotu vairāk kā basketbols,” šādi videoklipa tapšanu apraksta grupas “Citi zēni” dalībnieks Dagnis Roziņš.

Dziesmas videoklipā dalību ņēmuši Nauris Puntulis, Renārs Zeltiņš, Kaspars Daugaviņš, Aminata, Mārtiņš Staķis, Edgars Točs, Andris Daugaviņš, Māra Upmane-Holšteina, Kārlis Kazāks, Toms Grēviņš, Edgars Bāliņš, Rūdolfs Kugrēns, Kārlis Ķilkuts, Marģers Majors, Santa Kola, Ričijs Rū, Fiņķis, Lelde Dreimane, Rihards Lepers, Lauris Zalāns, Kašers, Rūta Reinika-Preisa, Vitālijs Prutskis, grupa “Citi zēni” un RTU karsēju komanda.

Šis ir trešais singls no grupas “Citi zēni” gaidāmā otrā studijas albuma. Pirmais singls “Vecumdienas” tika prezentēts “Zelta mikrofons ‘23” ceremonijā jau šī gada janvārī, otrais - “Baļļīte” = tika izdots šī gada jūnijā. “Tā kā mūsu mūzika ir sava veida sabiedrības spogulis, tad arī albumu esam nolēmuši saukt atbilstoši tam, kas šogad bijis svarīgs,” tā darbu pie ieraksta komentē grupas “Citi zēni” basģitārists Roberts Memmēns.

"Citi zēni" uzstāšanās festivālā "Positivus"

"Citi zēni" uzstājas Lucavsalā.

gallery icon
49