Mūzika
2023. gada 4. augusts, 12:55

Maestro Raimonda Paula un "Sinfonietta Rīga" koncerts Dzintaru koncertzālē tomēr notiks

Jauns.lv

Neraugoties uz izskanējušo informāciju par koncerta atcelšanu, šodien tomēr notiks ieplānotais maestro Raimonda Paula un "Sinfonietta Rīga" koncerts Dzintaru koncertzālē plkst.20, portālam jauns.lv pavēstīja koncerta rīkotāji.

Pauls un kamerorķestris "Sinfonietta Rīga" izpildīs koncertprogrammu "Dziesmas bez vārdiem", kurā skanēs klausītājiem labi pazīstamas Paula oriģinālkompozīcijas, kuras aranžējis slavenais britu komponists un aranžētājs "Callum Au". Kopā ar maestro un "Sinfonietta Rīga" koncertā uzstāsies arī sitaminstrumentālists Māris Briežkalns un kontrabasists Toms Poišs.

"Callum Au", kurš ir viens no vadošajiem mūsdienu britu mūzikas producentiem un aranžētājiem, ir sadarbojies ar tādiem pasaules džeza un solmūzikas māksliniekiem kā Kvinsiju Džonsu un Maiklu Bublē, Paula melodiju jauno skanisko rakstu veidojis lielākam mūziķu sastāvam.

Pavisam koncertprogrammā "Dziesmas bez vārdiem" iekļautas 12 melodijas - aranžijas dziesmām "Baltā saule", "Dāvāja Māriņa", "Duplets", "Dzel manī sauli", "Elēģija", "Es aiziet nevaru", "Kerijas dziesma", "Mēmā dziesma" un "Zem apgāztā mēness", "Maestro", "Nenes zvaigznes istabā", "Kamēr svecītes deg".

Portāls jauns.lv jau vēstīja, ka pēc slimības 84 gadu vecumā mūžībā devusies maestro Paula sieva Lana Paula.