Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Lauvu tēviņš cer uz brīvpusdienām (ekrānuzņēmums)

Lauvu tēviņš iejaucas dāmu medībās, rezultāts pārsteidz visus

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Trakā pasaule
7. jūnijā 13:11 2023. gada 7. jūnijā 13:11
  Jauns.lv
Holivudas mēmo kinokomēdiju stila ainu novērojusi tūristu grupa pie Dienvidāfrikas Marlotparkas pilsētas, kas robežojas ar DĀR vecāko Krīgera nacionālo parku — pārāk pašpārliecinātais lauvu tēviņš iejaucies lauveņu sekmīgajās medībās ar negaidītu rezultātu.


Rezultātā jau notvertā kārpu cūka aizlaidās lapās, bet lempīgā tēviņa mēģinājums to panākt izraisīja vien novērotāju smieklus.

"Mēs iebraucām parkā, zinot par lauvu baru, kas šajā rajonā medīja jau vairākas dienas. Ieraudzījuši stāvošās automašīnas un cilvēkus, kuri skatījās uz upi, mēs sapratām, ka viņi novēro lauvu baru," izdevuma "LatestSightings.com" stāstīja 54 gadus vecais inženieris Kobuss Visers, kurš nofilmējis amizanto medību ainu.

Divas lauvenes nomedīja kārpu cūku un nogāza to zemē, bet te pēkšņi iejaucās tēviņš, kurš, acīmredzot, ar stiprākā tiesībām cerēja par velti pamieloties, taču panāca tieši pretējo — upuris izmantoja plēsēju plūkšanos un metās bēgt, tādējādi visi palika tukšu vēderu.

"Emocijas sita augstu vilni! Vairāk nekā divdesmit gadus apmeklējot parku, esmu vairākas reizes redzējis medību rezultātu, taču nekad pašas medības, turklāt tik veiksmīgā laikā, lai to ierakstītu arī kamerā! Tā bija visīstākā veiksme visiem. Man un manai ģimenei tā bija vislabākā aina visos Krīgera parka apmeklēšanas gados," stāstīja ieraksta autors. "Aina noslēdzās ar šo "wow" sajūtu. Mēs tikko redzējām medības, notveršanu un šo jancīgo mirkli, kad laupījums aizbēga, jo dominējošais tēviņš noreaģēja pārāk agri, iespējams, mēģinot piesavināties to, kas viņam nepiederēja."

"Šis bija viens no labākajiem, ja ne vislabākais skats visos manos braucienos uz Krīgera parku. Kad brauc uz safari un brauc lēni, var pamanīt daudz," iesmēja Visers.

Citi šobrīd lasa

Latvijā parādījušies automobiļi, kurus var vadīt jau pusaudži no 14 gadu vecuma 2
Pētījums: gados jaunu sieviešu vidū pieaug vēža gadījumu skaits; vīriešu vidū – krītas. Pētnieki skaidro iemeslus
Kortnijas Kardašjanas uzvedība padara auklīšu dzīvi par elli
Tēmas: DĀR
Pievienot komentāru