Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Baiba Sipeniece-Gavare ir pret tautas vēlētu prezidentu

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
26. maijā 11:44 2023. gada 26. maijā 11:44
  Jauns.lv
Jaunajā raidījumā “360TV ZIŅneši” viesojas Baiba Sipeniece-Gavare. Pavasarī viņa kādā interneta vietnē tika ieteikta kā iespējamā nākamā Valsts prezidente. Raidījumu un pasākumu vadītāja neslēpj, ka šajā amatā justos nekomfortabli, taču nosmej, ka no apsardzes un mājas Dubultos gan viņa neatteiktos. Tāpat Sipeniece neslēpj savu viedokli, kādēļ viņa ir pret tautas vēlētu prezidentu.

Baiba uzskata, ka nevarētu būt prezidente: "Pirmkārt, man trūkst atbilstošas izglītības. Tur, kā minimums, ir jābūt divām izglītībām. Ļoti vēlams, ka cilvēks būtu politekonomijā ko studējis, lai būtu redzējums par pasauli.”

Sarunas laikā viņa atzīst, ka visu, protams, var iemācīties, bet viņas lielākais trūkums ir asā mēle, Baiba nespētu noslēpt patiesību un būt viltīga. Viņa arī zina, ka no patikšanas līdz nepatikšanai ir viens solis. Un vispār, runājot par tautas ievēlētu prezidentu, viņa ir kategoriski pret.

“Nē, es galīgi neesmu par to. Zinot, ka tauta patlaban ir diezgan... Lai neapvainojas neviens, bet analizēšanas spējas plašām tautas masām vēl nav dotas. Mums “Savādi gan” laikā bija tāds joks par tautas vēlētu vai nē, un mēs teicām, ka tādā gadījumā mēs ievēlētu "Dormeo" matraci, jo viņš tiek reklamēts visu dienu," smej Baiba.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: lidostā izritina sarkano paklāju. Latvijas hokejisti pārved mājās bronzas medaļu
LHF ģenerālsekretārs eleganti "atšuj" kaimiņvalsts žurnālista provokācijas mēģinājumu
FOTO: Latvijas izlases hokejistus Renāru Krastenbergu un Danu Ločmeli sagaida vēl viens pārsteigums dzimtajā Jelgavā
Pievienot komentāru