Sabiedrībā zināmas dāmas demonstrē peldkostīmus

Riga Fashion Week ietvaros sabiedrībā zināmas lēdijas - Dagmāra Legante, Agnese Zeltiņa, Linda Samsonova, Dace Krieviņa-Bahmane, Laura Saulīte, Patrīcija Vavilova ...

gallery icon
Sarkanais paklājs
2023. gada 23. aprīlis, 16:00

FOTO: sabiedrībā zināmas dāmas demonstrē peldkostīmus

Jauns.lv

Riga Fashion Week ietvaros sabiedrībā zināmas lēdijas - Dagmāra Legante, Agnese Zeltiņa, Linda Samsonova, Dace Krieviņa-Bahmane, Laura Saulīte, Patrīcija Vavilova u.c. prezentēja Elīnas Štobes zīmola SLOW Beachwear jaunumus.

Latvijas modes zīmols SLOW beachwear atgriežas ar jaunu kolekciju. Tajā iekļauti ne tikai jauni peldkostīmu modeļi, bet arī eleganti pludmales tērpi, ko dizainere Elīna Štobe prezentējusi Riga Fashion Week laikā. Turpmāk SLOW apģērbus varēs pielaikot un iegādāties arī jaunajā SLOW beachwear studijā, VEF KVARTĀLĀ, Rīgā.

SLOW beachwear jaunā kūrorta kapsulas kolekcija “Step by Step” bija skatāma Rīgas modes nedēļas laikā augstceltnē Zunda Towers, kā arī tiešsaistē SLOW beachwear mājaslapā. Zīmola dizainere Elīna Štobe ar šo kolekciju paver SLOW beachwear zīmolu jaunā nišā, pievādājot ne tikai peldkostīmus, bet arī pludmales apģērbus. 

“SLOW ietver sevī filozofiju par lēno dzīvi jeb “slow living” un ir šī koncepta vēstnesis.  Ar jauno kūrorta kolekciju “Step by Step” aicinu sievietes biežāk apstāties un izbaudīt mirkli – it īpaši šajā laikā, kad visi dzīvo steigā, tādā veidā pakļaujot sevi riskam pazaudēt sevi,” stāsta Elīna Štobe. 

Jaunie pludmales tērpi ļauj sievietēm ietaupīt laiku – visu nepieciešamo var iegādāties vienuviet, turklāt modeļi būs viegli kombinējami. Smalka lina kostīmus, gaisīgus svārkus, kimono un kleitas var vilkt ar jaunās kolekcijas un jau esošajiem peldkostīmiem. Dizainere rūpīgi piemeklējusi audumus apģērbiem, ko bez raizēm iespējams ņemt līdzi ceļojuma koferī un galapunktā tos uzreiz vilkt mugurā.

SLOW beachwear ir premium klases peldkostīmu un pludmales apģērbu zīmols, kas dibināts 2016. gadā un izpelnījies atzinību gan Latvijā, gan ārzemēs. Zīmols lauž stereotipu, ka peldkostīmi ir paredzēti vienai sezonai. Lēnie atpūtas mirkļi var būt visa gada garumā – vai tas būtu SPA apmeklējums, ceļojums vai brīvdienas tepat pie Baltijas jūras. SLOW beachwear tērpus raksturo kvalitāte, komforts un dizains. Ilgtspējīgie apģērbi kalpo vairākas sezonas un ir komplimentējoši sievietes siluetam. Katrs modelis ir 100% roku darbs, un tam ir īpaši piemeklēts, izturīgs un viegli kopjams audums.

Jaunā SLOW beachwear studija atrodas Rīgā, VEF kvartālā, Ieriķu ielā 5B. No 24. aprīļa iespējams pielaikot un iegādāties apģērbus klātienē pēc iepriekšēja pieraksta mājaslapā.