foto: Youtube @Осторожно: Собчак
Krievijas iedzīvotājiem uz ceļiem jāatvainojas ukraiņiem, paziņo Vaikule
Laima Vaikule.
Slavenības
2023. gada 8. aprīlis, 02:51

Krievijas iedzīvotājiem uz ceļiem jāatvainojas ukraiņiem, paziņo Vaikule

Jauns.lv

Laima Vaikule, kura atbalsta Ukrainu un iestājas pret Krievijas agresiju, stāstīja par savu neseno interviju ar Kseniju Sobčaku. Izrādās, ka Sobčaka un viņas komanda izgriezusi zīmīgu fragmentu no intervijas, kurā dziedātāja pamatīgi "iedzēlusi" visiem Krievijas iedzīvotājiem, pavēstījusi, kas būtu jādara Putinam.

Vaikule intevijā Sobčakai pauda savas pārdomas, kā Krievijas iedzīvotāji var izpirkt savu vainu ukraiņu priekšā. Pēc dziedātājas domām, par draudzību runāt nav vērts, taču Krievijas iedzīvotājiem ukraiņiem noteikti vajadzētu atvainoties. "Tas nebūs drīz, bet man šķiet, ka jums uz ceļiem ir jāatvainojas," vēršoties pie Krievijas iedzīvotājiem, sacīja Vaikule sarunā ar ukraiņu žurnālistu Dmitriju Gordonu.

Vaikule arī norādīja, ka Putinam ir jāsaņemas drosme, un jādod Krievijas karavīriem jauna pavēle. "Ņemiet ieročus un aizejiet. Man ir ļoti skumji, ka tā notiek, maigi izsakoties. Un vēlos, lai tas notiktu rīt un viss ir beidzies. Un tas ir iespējams... Putinam ir tikai jāsaka saviem karavīriem - viss, mēs aizejam. Un viss būtu beidzies," sacīja Vaikule.

Alla Pugačova un Laima Vaikule Jūrmalā

gallery icon
19

Tomēr Gordons atzīmēja, ka Putins neuzdrošinās to teikt, jo, viņaprāt, Putins baidās, ka Krievijas  militārpersonas viņu "piebeigs". Pati Vaikule uzskata, ka Ukraina tomēr uzvarēs agresorvalsti. Pēc dziedātājas vārdiem, viņa ļoti lepojas ar prezidentu Vladimiru Zeļenski un viņa uzvedību.