TV
2023. gada 22. februāris, 10:15

Bokseris Kristaps Zutis avārijā Daugavpilī gandrīz zaudējis dzīvību

Jauns.lv

Bokseris Kristaps Zutis ar savu draudzeni digitālā satura veidotāju Elīnu Pakalni plašāk par savām attiecībām paziņoja, ņemot dalību šovā "Slavenības. Bez filtra". Televīzijas skatītājiem ir iespēja sekot līdzi pāra ikdienas ainām un kopīgajiem pārbraucieniem. Nesen abi devās uz Daugavpili, un ceļā Kristaps atsauc atmiņā kādu traģisku notikumu, kas gandrīz viņam maksājis dzīvību.

Kristaps vēlējās iepriecienāt savu draudzeni un aizveda randiņā uz Daugavpili, kur pastāsta par sev ļoti traģisku notikumu.

Daugavpils ir pilsēta, kura viņš ir nodzīvojis diezgan ilgu laiku.
Šogad aprit desmit gadi, kopš viņš ir cietis autoavārijā, tāpēc vēlējies aizbraukt uz vietu, kur tas viss noticis. “Kad atbrauca ātrā palīdzība, es vairs nevarēju izturēt sāpes. Mediķiem esot nācies apstāties, jo es esmu kliedzis un ārdījies. Iekšā bija salūzis galvaskauss un ar katru asins plūsmu, ar katru sirds sitienu, sāpes tikai palielinājas," atminas Kristaps.

Daugavpils slimnīcā Zutis pavadīja septiņas dienas, bet uzrakstīja atteikumu, lūdzot, lai viņu pārved uz Rīgas slimnīcu, jo nespējis izturēt esošo remontdarbu skaņas. Avārija ir likusi viņam pārdomāt dzīvi un savas izvēles. Tāpat pēc notikušā viņš uzzvanīja savai mammai un omītei, lai pirmo reizi dzīvē pateiktu, ka mīl viņas.

Vairāk par Kristapa un Elīnas attiecībām, ikdienas dzīvi un skandalozākajiem notikumiem uzzini realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 19.25, kanālā "STV Pirmā!".

foto: Publicitātes
Kristaps un Elīna.