Slavenības
2022. gada 14. decembris, 06:15

Ieva Akuratere dzīvē saņēmusi vismaz 40 bildinājumu

Jauns.lv

Leģendārā dziedātāja Ieva Akuratere savulaik esot savaldzinājusi savus pretējā dzimuma klausītājus tik ļoti, ka daudzi bez lielas domāšanas vēlējušies ar viņu pavadīt kopā visu dzīvi - Ieva esot saņēmusi vismaz 40 bildinājumu.

To, ka tā tiešām ir taisnība, dziedātāja apstiprina kanāla "360TV" raidījumā “Pasaki to skaļi”, bet uzreiz ar humoru piebilst, ka liela labuma viņai gan no tā neesot bijis.

Ievas Akurateres un Jura Kulakova jubilejas koncertturnejas „Sapumpurots zars” atklāšana

gallery icon
32

“Vīrs man ir bijis tikai viens, ir bijušas arī ļoti skaistas draudzības, patiesībā esmu saņēmusi ļoti daudz uzmanības un mīlestības. Taču tas, kas saistīts ar skatuvi, ir tāda brīnišķīga pasaka. Elegance, smalkjūtība, sirsnība, gudrība, dziļums – tās laikam ir lietas, kas man svarīgas vīrietī, kurš būtu blakus dzīvē, ko esmu meklējusi. Bija skaisti, bet šobrīd uz to visu skatos savādāk – vairs neesmu tajā dzīves posmā, kad ligzdas vīšana būtu aktuāla. Bet tāpat ļoti izbaudu saskarsmi ar visiem tiem brīnišķīgajiem cilvēkiem, kurus man ir tā laime sastapt," saka Ieva.

Savukārt viņas “Pērkona” kolēģim Jurim Kulakovam ar to mīlas dzīvi gājis daudz vētraināk. Šobrīd tautā iemīļotais mūziķis gan ir laimīgi precējies – “juridiski trešo, bet faktiski piekto reizi”.

Tā precējās Juris Kulakovs

2020. gada 21. maijā gredzenus mija mūziķis Juris Kulakovs un Laura Karnīte.

gallery icon
38

“Viņa ir skaista itin visā," – savai mīļotajai Juris velta sajūsmas pilnus vārdus. Interesanti, ka precēt nākamo sieviņu mūziķis bijis gatavs jau trešajā pazīšanās dienā, bet patiesībā par viņas roku un sirdi nācās pacīnīties krietni ilgāk.

Ciemos pie Jura Kulakova

Ciemos pie Jura Kulakova 2020. gada oktobrī.

gallery icon
28