Daugavpilī gatavojas vērienīgajam "Prāta Vētras" koncertam

gallery icon
21
Mūzika
2022. gada 4. augusts, 18:15

FOTO: tā Daugavpilī gatavojas vērienīgajam "Prāta vētras" koncertam

Jauns.lv

Šo sestdien, 6. augustā, “Prāta vētra” uzstāsies Daugavpilī, kur koncerts notiks stadionā “Lokomotīve”. Koncerta teritorijas iekārtošana notiek jau kopš pirmdienas.

“Viss norit pēc plāna - Daugavpilī skatuves, skaņas, gaismas un ekrānu uzbūvi veic mūsu ilggadējie sadarbības partneri, tādēļ nav šaubu, ka līdz koncertam viss būs savās vietās. Iepriekšējā viesošanās Daugavpilī bija 2018. gadā, kad “Skārda bungu tūres” ietvaros pirmo reizi uzstājāmies stadionā “Lokomotīve”. Šis koncerts sajūtu ziņā ir leģendārs – tādas lietavas uzstāšanās laikā nebijām piedzīvojuši nekad iepriekš! Tāpēc atgriešanos Daugavpilī gaidām ar lielu nepacietību,” pauž “Prāta Vētras” ģenerālmenedžere Aija Auškāpa.

“Prāta vētras” koncerttūres “Gads bez kalendāra” skatuves uzbūvei un aizskatuves labiekārtošanai ik nedēļu ceļā dodas aptuveni 20 kravas automašīnas. Paredzēts, ka koncertu Daugavpilī apmeklēs ap 10 000 skatītāju.

Sestdien, 6. augustā ieeja koncerta norises vietā no plkst. 18.00. Visos “Gads bez kalendārā” tūres koncertos kā īpašais viesis plkst. 20.00 uzstājas Jānis Šipkēvics ar savu soloprojektu “SHIPSEA”. Savukārt, “Prāta vētra” koncerta programmā iekļāvusi gan klausītāju jau iemīļotas grupas melodijas, gan arī jaunā albuma “Gads bez kalendāra” dziesmas.

“Prāta vētras” komanda aicina koncerta apmeklētājus iepazīties ar svarīgu informāciju Daugavpils koncerta apmeklētājiem, kas pieejama grupas mājaslapā www.pratavetra.lv. Biļetes uz koncertu Daugavpilī un citās pilsētās vēl pieejamas biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv, TC Spice informācijas centrā un pilsētu kasēs Daugavpilī un Ventspilī.