Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Andželina Džolija prot arī priecāties. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

 

Tādu mēs viņu vēl neesam redzējuši! Viesi nofilmējuši, kā Andželina Džolija dejo slēgtā ballītē

Slavenības
3. augustā 07:21 2022. gada 3. augustā 07:21
  Jauns.lv
Aktrise Andželina Džolija reti sniedz intervijas un pat tajās neko nestāsta par savu privāto dzīvi - tikai par karjeru un sabiedrisko darbību. Savukārt sociālajos tīklos, kur viņai seko miljoniem cilvēku, redzamas fotogrāfijas vienīgi no oficiāliem pasākumiem. Taču dažreiz tīmeklī tomēr nonāk fotogrāfijas un video ar to Andželinu, kāda viņa ir pazīstama saviem draugiem un tuviniekiem.

Nesen Džolija nofilmēta, kad viņa to acīmredzami nebija gaidījusi, - dejojot ballītē. Tas bija prestižas koledžas Absolventu asociācijas pasākums Losandželosā. Tieši šeit nesen tika uzņemta aktrises meita Zahara. Starp citu, meita kopā ar mammu apmeklēja šo ballīti!

Andželina smaidīja, dejoja mūzikas ritmā un izskatījās lieliski. Šo video nav filmējis kāds fans. To savā mājaslapā publiskojis pats Absolventu asociācijas prezidents Brendons Reinijs.

Pirms nepilna mēneša ar nelielu ieskatu Džolijas privātajā dzīvē palepojies arī kāds fans, kas atpazinis slaveno aktrisi grupas “Maneskin” koncertā Romā. Uz šovu Andželina bija ieradusies kopā ar savu meitu Šilo un lieliski pavadīja laiku. Viņa ar interesi sekoja līdzi notiekošajam uz skatuves, daudz smaidīja un dejoja mūzikas pavadībā.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Ukrainas armija apstiprina pēdējā tilta Hersonas apgabalā iznīcināšanu 7
Kāpēc Krievija tika atzīta par teroristisku valsti, un ko tas nozīmē? 9
"Viņiem uz galvas līs degoša eļļa!" Maksims Galkins grasās cīnīties par savu pili Krievijā 6
Pievienot komentāru