Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: Ieva Adamss dod padomus, kur rast enerģiju tuvībai un baudām

Slavenības
18. jūnijā 13:23 2022. gada 18. jūnijā 13:23
  Jauns.lv
Katrs droši vien ir piedzīvojis situāciju, kad, skrienot daudzajos ikdienas pienākumos, jūtamies tiktāl sevi izsmēluši, ka par baudu un intīmajām vēlmēm vairs negribas pat domāt. Tam vienkārši nepietiek enerģijas.

Bet vai to ir iespējams atgūt? Gaidot Saulgriežu laiku, kas latviešiem allaž asociējies ar īpašām sajūtām arī intīmajā jomā, Valdis Melderis telekanāla "STV Pirmā!" šovā "Kad viņas satiekas" uz sarunu aicinājis par pašmāju seksa un attiecību guru dēvēto Ievu Adamss. Kuram gan vēl, ja ne viņai varētu būt atbilde uz šo būtisko jautājumu!

“Anna Brigadere jau ļoti labi un kodolīgi ir noformulējusi savu “Dievs, daba, darbs”. Es gan darbu aizvietotu ar kustībām un sportu. Darbs mūsdienu cilvēkam tomēr drīzāk atņem to enerģiju, bet jebkura fiziska aktivitāte, kaut pastaiga vakarā – iedod. Dievs – tā ir jebkāda garīgā momenta klātbūtne dzīvē, jebkāda prakse, kaut vai desmit minūtes dienā apstājies tai savā skrējienā, pameditē, padomā par to, kas tu pats esi. Un daba vispār ir fantastisks resurss visās nozīmēs," bilst Ieva.

 

Citi šobrīd lasa

Divas mūzikas leģendas: Madonna un Bejonsa kopā piedalījušās provokatīvā fotosesijā
Ar jaunu vīrusu Ķīnā inficējušies vismaz 35 cilvēki 3
FOTO: skatītāji ierodas uz Igo dzimšanas dienas koncertu Dzintaru koncertzālē