Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

"Tas ir jāizpilda bez kādiem attaisnojumiem!" - fitnesa trenere Nika Linde arī seksā ir par disciplīnu 5

Slavenības
29. maijā 06:52 2022. gada 29. maijā 06:52
  Jauns.lv
Telekanāla "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" viešņa rubrikā "Kad satiekas viņš un viņa" - mentālā un fiziskā fitnesa trenere, veselīga dzīves veida influencere un divu bērnu māmiņa Nika Linde - uzskata, ka rezultāts jebkurā jomā ir panākams tikai ar stingru disciplīnu.

Viņa ir prasīga pati pret sevi, un arī savām klientēm un "Instagram" sekotājām nenogurstoši atgādina, cik svarīgi ir sekot treniņu plānam, neslinkot un nedot sev atlaides. Taču šoreiz raidījuma skatītajiem tiek pasniegta nedaudz šokējoša patiesība - izrādās, ka stingro grafiku ievērošana Nikas dzīvē attiecas arī uz intīmo tuvību ar vīru!

“Es uzskatu, ka sekss ir enerģijas apmaiņa starp vīrieti un sievieti, tādā veidā viņi viens otru atbalsta un palīdz. Ja kāda reize izpaliek, zaudētāji ir abi. Mans “iztikas minimums” ir viena reize nedēļā, tas ir jāizpilda bez kādiem attaisnojumiem. Partneriem ir jāspēj būt pietiekoši atklātiem un pateikt otram – tā un tā, nedēļa tuvojas beigām, un mēs neesam izpildījuši vienu no pienākumiem," atklāta ir Nika.

Saistītās ziņas

Fitnesa treneres Nikas Lindes romāns ar nākamo vīru pusgadu norisinājies virtuāli
"Ja patiksi pati sev, būsi laimīga arī 42. izmērā," - fitnesa trenere Nika Linde atklāj sevis pieņemšanas formulu
Fitnesa trenere Nika Linde: "Ķermenim ir jākustas"

Tāda pieeja no malas var šķist pārāk mehāniska, kur tad paliek jūtas, noskaņojums? Nika atzīst, ka senāk nekad nebūtu ticējusi, ka šādi teiks un uzskatīs. Taču: “Kad piedzimst bērni, ir daudz darbu, pienākumu, nogurums. Ja šo lietu nepieskatīs, ja nebūs tās disciplīnas, ir liela varbūtība, ka sekss no aprites izzudīs pavisam..."

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Ukrainas karaspēks atstājis Lisičansku 19
Princim Čārlzam bijusi ļoti emocionāla pirmā tikšanās ar mazmeitu Lilibetu
FOTO: ar koncertu Saulkrastos publiku sajūsmina "Labvēlīgais tips"
Skatīt visus komentārus