Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LETA

"Mani apsūdzēja teju vai masu slepkavībās." Viņķele atklāj, ka pēc aiziešanas no politikas meklējusi psihoterapeita palīdzību 5

Slavenības
14. janvārī 23:12 2022. gada 14. janvārī 23:12
  Jauns.lv
Pirms gada Ministru prezidents Krišjānis Kariņš pieprasīja Veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju. Kā iemesls tika minēts Covid-19 vakcīnu iepirkuma izgāšanās. Tagad Viņķele strādā privātā biznesā un neskatoties uz to, ka 2022. ir vēlēšanu gads, nolēmusi pagaidām palikt ārpus politikas, raidījumā "Rus.lsm" atzīst Viņķele.

"Pēdējo 12 mēnešu laikā es pārdzīvoju periodu, kad mani apsūdzēja teju vai masu slepkavībās. Jutu, ka uz manis gulst kaut kāda milzīga kļūdu nasta un kā ar to vispār dzīvot tālāk...

Gada laikā pat pēc tik lielas psiholoģiskās un profesionālās traumas var atlabt. Bet ar speciālistu palīdzību, protams. Kad augustā mana psihoterapeite gāja atvaļinājumā, viņa teica – šķiet, ka varam noslēgt apli un šis pārtraukums parādīs, vai šī palīdzība vēl ir vajadzīga.

Un es sapratu, ka līdz nākošiem šādiem notikumiem varu tikt galā pati. No sākuma bija tik slikti, ka vispār nebija spēka pat vērsties pēc palīdzības. Kad nedaudz atguvos, tā uzreiz pie terapeita."

Tagad Viņķele turpina mācīties. Viņa iestājusies doktorantūrā Paula Stradiņa universitātē. Viņķeles sirds aicinājums esot medicīna.

Bijušās veselības ministres pašreizējā darbavieta ir "Latvijas-Amerikas acu centrs". "Darbojos kā valdes loceklis darba plānošanā, cilvēkresursu pārvaldīšanā, jaunu pakalpojumu attīstībā," atklāja Viņķele. Šo amatu viņai piedāvājuši centra īpašnieki. 

Citi šobrīd lasa

VIDEO. Ko atklāj sagūstīta krievu karavīra tālruņa video?
Izskan neoficiāla informācija, kas ir Mārtiņa Bunkus slepkavības iespējamie organizētāji
"Kā lai es strādāju, ja man ir tik mazs bērniņš?" Mēneša vecā Dāvida māmiņa spiesta kopā ar bērniem atgriezties Ukrainā 5
Skatīt visus komentārus