foto: Publicitātes foto
Izsludināts papildkoncerts Ineses Galantes fonda rīkotajam svētku koncertam “Ziemassvētku prelūdija”
Mūzika
2021. gada 3. decembris, 14:24

Izsludināts papildkoncerts Ineses Galantes fonda rīkotajam svētku koncertam “Ziemassvētku prelūdija”

Reklāmas projekts

Jauns.lv

11.decembrī plkst. 15:00 Doma baznīcā notiks Ineses Galantes “Ziemassvētku prelūdijas” papildkoncerts.

“Mēs esam laimīgi par to, ka mūsu Ziemassvētku koncerts ir kļuvis par brīnišķīgu pirmssvētku tradīciju un raisa lielu skatītāju interesi. Visi mākslinieki ar prieku piekrita idejai par otru, dienas koncertu tiem, kuri nepaspēja nopirkt biļetes uz vakara pasākumu. Es ilgojos pēc Latvijas skatītāju siltuma, mūsu sirsnīgajām sarunām un esmu ļoti priecīga, ka pavisam drīz kopā ar saviem brīnišķīgajiem kolēģiem un jaunajiem talantiem atkal kāpsim uz skatuves,” pastāstīja Inese Galante.

Ineses Galantes “Ziemassvētku prelūdijas” koncerts

gallery icon
9

Svētku koncertā kopā ar operas dīvu Inesi Galanti piedalīsies populāri mūziķi: izcilais kontrtenors un baroka mūzikas izpildītājs Sergejs Jēgers, pasaulē pazīstamais komponists un ērģelnieks Aivars Kalējs, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris diriģenta Romāna Vanaga vadībā, kā arī spilgti un talantīgi jaunie mūziķi, konkursa “Ineses Galantes talanti” laureāti – saksofonists Ignātijs Triškins, pianiste Melissa Takanbekova, vijolniece Marija Gevorkjana (Maria Gevorkian), akordeoniste Alise Siliņa, baritons Daniils Kuzmins.

“Šogad mums bija īpaši svarīgi dot jaunajiem talantiem iespēju piedalīties mūsu tradicionālajā Ziemassvētku koncertā – uzstāties kopā ar lieliskiem izpildītājiem un mūziķiem, sajust sevi kā īstiem māksliniekiem,” stāsta Inese Galante.

Samtainā un izjustā soprāna īpašnieces Ineses Galantes izpildījumā dzirdēsiet Bēthovena, Kačīni, Verdi un citu komponistu skaņdarbus, duetā ar spožo kontrtenoru Sergeju Jēgeru viņi dziedās franču komponista Sezāra Franka himnu Panis Angelicus, bet kopā ar jauno, talantīgo baritonu Daniilu Kuzminu – āriju no operas Mocarta operas “Dons Žuans”. Tāpat Ziemassvētku koncerta programmā ir skatītāju iecienītie Vivaldi, Debisī, Baha, Hendeļa, citu izcilu komponistu skaņdarbi.

Biļetes ir pieejamas Biļešu paradīze tīklā .