Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Rūdīti zagļi Parīzē aptin ap pirkstu Žannu Dubsku un nozog somiņu

Trakā pasaule
2021. gada 5. novembrī 13:48 2021. gada 5. novembrī 13:48
  Jauns.lv
Lai gan jau iepriekš pašmāju slavenajai stilistei Žannai Dubskai šova "Četri uz koferiem" laikā bijušas problēmas ar nozudušām mantām, viņa Francijas galvaspilsētā Parīzē pamatīgi uzrāvās uz zagļiem - kamēr velorikšas šoferis uzaicināja sievieti dejot, viņa kolēģis, kādas citas velorikšas vadītājs, ātri vien piesavinājās somiņu ar telefonu, naudu un citām vērtīgām mantām.

Šova pārējie trīs ceļotāji - Amuna Davis, Anna Lieckalniņa un Felipe Gabriels - uzreiz steidza palīgā un sāka draudēt šoferītim, ka izsauks policiju, jo viņi redzējuši, ka tieši draugs paķēris nepieskatītās mantas.

"Es nezināju, ko darīt, vienīgais, sapratu, ka vajag risināt šo jautājumu tagad un tūlīt, un nelaist projām to vienīgo cilvēku, kuru mēs esam vēl noķēruši. Tu vari zaudēt naudu, tu vari zaudēt gadžetus, tu vari zaudēt dajebko, bet cilvēciskais faktors ir galvenais - kādi cilvēki tev ir apkārt. Paldies visiem, ka tieši viņi bija tie trīs, kas bija man apkārt. Es nekad negribētu dzīvot Parīzē," stāsta Dubska.

Zaglis pēc policijas pieminēšanas ātri vien uzradās un izvilka no velorikšas sēdeklī paslēptā cauruma minēto somiņu, taču bija jau par vēlu un kārtības sargi bija klāt.

Saistītās ziņas

Žanna Dubska atradusi mēteli, kurā varētu tērpties arī simts gadu vecumā
VIDEO: Žannas Dubskas liderīgums izraisa sastrēgumu Parīzes ielās
VIDEO: Žanna Dubska restorānā saceļ paniku par kaklā iesprūdušu asaku

Par laimi, Lieckalniņai bija izdevies ar telefonu piefiksēt notiekošo, taču zagļi policijai stāstīja pavisam citu stāstu - viņi apgalvoja, ka Žanna pati ielikusi somiņu otrā velorikšā. Šis konkrētais vakars četrotnei beidzās ar braukšanu uz policijas iecirkni, lai skaidrotu situāciju, bet garnadži, visticamāk, nokļūs aiz restēm.

 

Citi šobrīd lasa

"Tas ir jāizpilda bez kādiem attaisnojumiem!" - fitnesa trenere Nika Linde arī seksā ir par disciplīnu
Sastāvdaļa, kas auksto zupu pārmainīs līdz nepazīšanai
Zemgales upes cieš no piesārņojuma un aizsprostiem
Pievienot komentāru