Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: Olga Kambala atklāj, kā Kaspars viņu bildināja

TV
14. septembrī 18:36 2021. gada 14. septembrī 18:36
  Jauns.lv
Sportists Kaspars Kambala ar savu mīļoto sievieti Olgu uzsāka romānu pagājušajā rudenī, un jau šopavasar abi bija precējušies.

Telekanāla "STV Pirmā!" sarunu šovā “Kad viņas satiekas” Olga pastāstīja, ka bildinājums bija gaužām vienkāršs - bez salūta vai dzīvās mūzikas: "Nebija nekas tāds. Vienkārši sēdējām mašīnā, un tad viņš jautāja "Precamies?". Es teicu jā. Mēs uzreiz aizbraucām uz zagsu. Vienīgais, kurš tolaik pieņēma klātienē, bija Jūrmalā. Mēs pa taisno uz Jūrmalu. Tā sieviete tā skatās - pirmais tuvākais ir 13. aprīlis, jums tas datums nebiedē? Kaspars tāds - nē, viss labi, ok."

"Kad iesniedzām pieteikumu precēties, sapratām, ka ārprāts, jāšuj viņam tagad tērps. Bet priekš kam šūt, ja pēc tam viņš tāpat nevilks. Atcerējāmies, ka Kasparam taču šuj treniņtērpus! Paprasījām uzšūt baltu treniņtērpu. Man īsa kleitiņa. Viņam piestāv. Viņam trešās laulības, man otrās. Ja mēs taisītu to cirku... viss bija ciet. Es sev pat nevarēju nopirkt baltu krūšturi un apakšbikses. Vot, tā bija problēma," stāsta sieva.

Olga un Kaspars kāzu dienā. (Foto: no privātā arhīva)

Saistītās ziņas

Kaspars Kambala svinīgajai kāzu dienai licis īpaši uzšūt baltu treniņtērpu
VIDEO: ielūkojies kadros no Kaspara Kambalas kāzu dienas
Kambala šokē, nosaucot naudas summu, ko tērē mēnesī 12

Viņu kāzas nav bijušas elpu aizraujošas un krāšņas, jo Latvijā valdīja pandēmija, taču tās tāpat bijušas īpašas: "Bija tā, ka mēs īpaši neko neplānojām. Iepriekšējā vakarā iedomājos par to, kā mēs brauksim uz to Jūrmalu - es droši vien kā parasti būšu pie stūres? Viņš tāds nē, pagaidi, mums taču tur jābrauc. Kaspars sazvanījās ar saviem draugiem, sarūpēja kadiljaku, tos močus, kas nobloķēja visu Jūrmalas šoseju. Zini kā, nevarēja jau tās kāzas svinēt, bet pats brauciens bija tāds, ka vāāu."

Citi šobrīd lasa

Māja, kura izdzīvoja. Un simtiem, kuras Kanāriju Palmas salā tagad gulst zem lavas 1
Vācu kurpnieks specializējas apavu radīšanā milžiem
Neredzēja izeju no situācijas: Somijā māte nogalina savus bērnus un sevi 2

Впервые услышала голос отца только по телефону: какая была жизнь новой девушки Харламова до их встречи

Неидеальная мать: Муцениеце призналась, что "забила" на развитие своих детей