Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

"Gribu nodibināt ģimeni," - Samanta Tīna gatava vīram un bērniem

Slavenības
14. septembrī 05:26 2021. gada 14. septembrī 05:26
  Jauns.lv
Pašmāju dziedātāja Samanta Tīna savā tagadējā dzīves posmā ir sapratusi, ka vēlas vīt ģimenes ligzdiņu.

Taču redzēs, kā sanāks. "Mans mērķis šobrīd kā nobriedušai sievietei ir ģimene - šīs lietas ir jāsakārto. Mamma man prasīja, vai viņa no manis sagaidīs mazbērnus, ko laist mūzikas skolā. Jā, es šobrīd tiešām esmu nosliekusies uz to, ka vēlos nodibināt ģimeni. Tieši tā. Es to manifestēju. Cilvēks plāno, bet Dievs dara," viesojoties "STV Pirmā!" sarunu šovā "Kad viņas satiekas", pastāstījusi dziedātāja.

Par vīrieti, kuru gribētu redzēt sev blakus, viņa stāsta šādi: "Tādu vīrieti, kādu tu manifestē, tu noteikti nekad nedabūsi. Neviens nav ideāls. Pilnu komplektu mēs tikai varam dabūt, nopērkot automašīnu ar pilnu paketi. Pašā pamatā es gribu, lai viņš pieņem mani tādu, kāda esmu ar visiem maniem plusiem un mīnusiem. Lai pieņemt to, ar ko es nodarbojos. Es noteikti zinu, ka nebūšu tā sieviete, kura ir mājās, gatavo brokastis, pusdienas, vakariņas, bet badā neviens nenomirs. Tad, kad man būs bērni, tas gan jau vēl kaut ko manī pamainīs. Viss būs kārtībā."

Sarunu šovu “Kad viņas satiekas” skaties otrdienu vakaros, “STV Pirmā!”.

Citi šobrīd lasa

Šerloks Holmss savu slavenāko noziegumu atšķetina Krimuldā un Ķemeros: par to sajūsminājās Mārgarita Tečere un Elizabete II 4
Vācu kurpnieks specializējas apavu radīšanā milžiem
Neredzēja izeju no situācijas: Somijā māte nogalina savus bērnus un sevi 2

Впервые услышала голос отца только по телефону: какая была жизнь новой девушки Харламова до их встречи

Неидеальная мать: Муцениеце призналась, что "забила" на развитие своих детей