Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Žoržs Siksna kļuvis krietni taupīgāks

Slavenības
14. septembrī 07:19 2021. gada 14. septembrī 07:19
  Marta Martinsone | Žurnāls "Kas Jauns"
Populārais dziedātājs Žoržs Siksna (64) šo vasaru strādājis, cik vien iespējams, un kļuvis taupīgāks.

Sarunā ar žurnālu "Kas Jauns" tautā iemīļotais mūziķis atzinis, ka augusts šovasar bijis visrosīgākais mēnesis – viņa ikdiena bijusi saplānota līdz mazākajam sīkumam. “Uzstājos gan pilsētas svētkos, gan privātos pasākumos, tāpat arī "Ezīšfestā", kur man kā liels pārsteigums un prieks bija tas, cik labi mani uzņēma jaunās paaudzes cilvēki. Prieks, ka viņiem patika manas dziedātās dziesmas,” teic Siksna.

Dziedātājs piebilst, ka viņu, tāpat kā daudzus citus mākslas jomas pārstāvjus, dara bažīgu peļņas iespējas tuvākajā laikā: “Ņemot vērā pieredzi, es esmu kļuvis daudz taupīgāks, izvērtēju pirkumus, prātoju, kas man ir un kas nav nepieciešams. Jādomā par ietaupījumiem.”

Žoržs un Anna. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Prieka un iedvesmas avots Žoržam ir viņa mazais dēls Jēkabs, kuram ir divarpus gadu. “Dēls šogad uzsāk bērnudārznieka gaitas, arī mana un Annas ikdiena būs jaunā režīmā,” saka mūziķis. Siksna ar 22 gadus jaunāko Annu Zaicevu kopā ir aptuveni astoņus gadus, taču pazīstami viņi ir daudz senāk – skolas gados Anna piedalījās kādā dziedāšanas konkursā, kurā Siksna bija žūrijā, bet pirms gadiem desmit mācījās pie viņa dziedāt. Un tā Žoržs un Anna satuvinājās – jaunkundze ne tikai kļuva par dziedātāja bekvokālisti koncertos, asistenti un privāto autovadītāju, bet viņiem arī izveidojās romantiskas attiecības.

Citi šobrīd lasa

Lieckalniņa, Kaupers, Aišpurs, Danilāns - arī viņi saslima ar Covid-19
Pa ceļam uz bāru Londonā nogalināta jauna skolotāja. Vai Lielbritāniju plosa femicīda epidēmija? 4
Tas nav Covid-19, bet ļaudis pasaulē sūdzas par sliktāko saaukstēšanos, kāda piedzīvota 3
Pievienot komentāru

Внебрачный сын Игоря Крутого зимой вновь сделает его дедушкой: у композитора уже есть три внучки

Жены-модели, четверо детей и уход из кино: как живет первый сын Никиты Михалкова Степан