Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Publicitātes

 

Iepazīsties - "Lauku sētas" jaunās sezonas drosmīgie dalībnieki

TV
2021. gada 30. augustā 15:00 2021. gada 30. augustā 15:00
  Jauns.lv
3. septembrī pie kanāla TV6 skatītājiem nonāks šova "Lauku sēta" jaunā sezona. Pirmo reizi šova vēsturē dalībnieki dzīvos pamestā muižā Tērvetes novadā bez saimniekiem, dalībniekiem palīgā nākot šova vadītājam Jānim Rāznam. Šova 12 dalībnieku vidū būs ļoti košas un drosmīgas personības – "TikTok" zvaigzne, auklīte, lauksaimnieks, makšķernieks, influencere un pat divi dalībnieki, kuri uz šovu speciāli atbraukuši no ārzemēm.

Pirmo reizi šova vēsturē uz vietas nebūs saimnieku, viņi būs atstājuši veicamos uzdevumus savās vēstulēs. “Lauku sēta” būs īsts izdzīvošanas izaicinājums. Dalībnieki dzīvos muižā, kas reiz bijusi skola un tur savas skolas gaitas uzsākusi iemīļotā rakstniece Anna Brigadere. Izaicinājuma laikā dalībnieki pieredzēs arī gulēšanu apmetnē mežā, ierobežotu pārtikas daudzumu, vīngliemežu ēšanu un fiziski grūtu darbu, kas brīžiem emocionāli salauzīs dalībniekus. Psiholoģiskā spriedze būs tik liela, ka nāksies pat saukt ātro palīdzību.

Būs dalībnieki – “outsaideri”, kurus ne acu galā neieredzēs citi. Dalībnieki ir drosmīgi, koši, arī intriganti, aprunātāji un nodevēji. Būs asi un negaidīti sižeta pavērsieni ik uz soļa, kas sagriezīs visas stratēģijas un notikumus kājām gaisā.

Šova vadītājs Jānis Rāzna, kas reiz pats piedalījies “Lauku sētā” un kas novēros čaklos un sliņķus teju diennakti, stāsta par jauno šova sezonu: “Lieliska vasara “Lauku sētas” labākajās tradīcijās – kautiņš, ķīviņi un strauji uzplaiksnījušas simpātijas. Ir pilnīgi skaidrs, ka šī sezona neliks vilties.”

0 /12

Citi šobrīd lasa

Vai izrakstītās asinsspiediena zāles jādzer arī tad, ja spiediens ir normas robežās?
"Kabajeva pilda zināmu uzdevumu." Opozicionārs kliedē mītu par Putina mīļāko un viņas bērniem
Ar jaunu vīrusu Ķīnā inficējušies vismaz 35 cilvēki 3
Pievienot komentāru