Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Karaliene Elizabete II. (Foto: Eddie Mulholland/WPA Pool/Shutterstock/ Vida Press)

 

Karaliene Elizabete II piedzīvo dziļu krīzi. Šoreiz pie vainas nav Harijs un Megana

Slavenības
2021. gada 25. augustā 06:16 2021. gada 25. augustā 06:16
  Jauns.lv
Pēc prinča Filipa nāves šā gada aprīlī, kā arī prinča Harija un Meganas Mārklas skandalozajiem paziņojumiem karalienes Elizabetes II pašsajūta ievērojami pasliktinājusies.

Uzsāktā tiesas prāva, kurā princi Endrū vaino seksuālā vardarbībā tikai vēl vairāk pasliktinājusi Viņas Majestātes veselību, kas jau tā pēdējā gada laikā daudz cietusi. TV personība Tesa Danlopa paziņojusi, ka Jorkas hercoga jaunā skandāla dēļ karaliene Elizabete II šobrīd piedzīvojot ļoti dziļu krīzi.

“Visi to tik vien dara, kā runā par princi Hariju un Meganu Mārklu, lai gan pastāv daudz nopietnāka problēma, kas sev līdzi nesīs drūmas sekas – tas ir skandāls ap princi Endrū,” žurnāliste pastāstījusi intervijā “Palace Confidental”.

Atgādināsim, ka šajā mēnesī uzsākta tiesas prāva, kurā Jorkas hercogs tiek vainots nepilngadīgās izvarošanā, kas notikusi pirms 20 gadiem. Prasību pret Lielbritānijas karalienes otro dēlu tiesā iesniegusi amerikāniete Virdžīnija Džufre, kura vaino viņu apzinātā morāla kaitējuma nodarīšanā. Cietušajai seksuālā nozieguma nodarīšanas brīdī bijis vien 17 gadu. Jāatzīmē, ka pats princis Endrū visas apsūdzības noliedz.

Neraugoties uz to, ka skandāls, kas saistīts ar dzimumnoziegumu, nodarījis nopietnu triecienu britu monarhijas reputācijai, karaliene Elizabete II nav pieņēmusi nekādus mērus pret Endrū.

Kā ziņo izdevums “The Times” Jorkas hercogs arī turpmāk saglabās visus savus militāros titulus, to skaitā pulkveža pakāpi Grenadieru gvardē, ko mantoja no sava tēva prinča Filipa.

Citi šobrīd lasa

Gribēja bērnu pulciņu, bet nebija neviena... Kāda patiesībā bija leģendārā Anna Brigadere 1
"Es vairs neļaujos bailēm," - Mairita Rosicka par apvainojumiem, vardarbību un šķiršanos no Kristapa Strūberga
Skandalozajiem Vidzemes suņu audzētājiem radušās jaunas problēmas
Pievienot komentāru