Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: Dagmāra Legante, Jana Duļevska un citas šovbiznesa zvaigznes ballējas šika restorāna atklāšanā

Slavenības
13. jūlijā 12:09 2021. gada 13. jūlijā 12:09
  Jauns.lv
Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgā tika atklāta jauna izklaides vieta - restorāns "Principal". Tā atklāšanā ballējās arī lērums sabiedrībā zināmu ļaužu.

Modīgā ballīte pulcēja ne mazums viesu, kuriem bija iespēja ne vien baudīt izsmalcinātu pasākumu, bet arī parādīt savu stila interpretāciju par ielūgumā norādīto fantāziju dreskodu – "New Orleans Cocktail Attire". Kleitu, uzvalku, smieklu un sarunu upes uzbūra svētku atmosfēru, kurā viesiem tika prezentēta piecu kārtu restorāna ēdienu izlase ar piemērotiem ekskluzīviem dzērieniem. Ballītes īpašais pārsteigums bija grupas "Musiqq" priekšnesums.

Pasākumu apmeklēja gan Latvijas biznesa pasaules pārstāvji, gan arī Latvijā iemīļotas šovbiznesa zvaigznes. Viesu vidū mirdzēja TV raidījumu un pasākumu vadītājas Dagmāra Legante-Celmiņa un Jana Duļevska, radio personība Sanda Dejus, TV un pasākumu personības Renārs Zeltiņš ar sievu Ievu Kohu-Zeltiņu, krāšņie un vienmēr stilīgie Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins ar vīru Jāni Miņinu Blūmu-Blūmani, stiliste Dace Krieviņa-Bahmane ar vīru Rolandu, TV raidījumu vadītāja un populārā podkāsta “Funktieris” vadītāja Rūta Dvinska ar vīru TV personību Kasparu, bestselleru autore Karīna Račko un daudzi citi.

Citi šobrīd lasa

Pioniere ar trešās devas vakcināciju. Kā tagad klājas Izraēlai? 10
Kādos gadījumos mājsēdes laikā tomēr varēs pārvietoties ārpus dzīves vietas? 7
Pēc saslimšanas ar Covid-19 miris bijušais CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars
Pievienot komentāru

Измены Агутина, тяжелый уход отца, вопросы об алкоголе и пластике: судьба Анжелики Варум

"Дамочкам не повезло": в Сети обсуждают неказистую внешность Долиной и ее дочери 1