Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Juris Rozenbergs

FOTO: ļaudis fon Stricka villā bauda atraktīvo "Dienaszagļu karnevālu" 1

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Izklaide
2021. gada 1. jūlijā 23:23 2021. gada 1. jūlijā 23:23
  Jauns.lv
Ceturtdien, 1. jūlijā, K.K fon Stricka villas dārzā aizvadīts "Dienaszagļu karnevāls".


"Svētku diena ir klāt un mēs visi esam to pelnījuši! Nu varam dejot visi kopā fon Stricka villas dārzā. Gan tie, kas epizodes skatījušies un dejojuši līdzi, gan arī tie, kas deju soļus apgūs pirmo reizi. Pirms noslēguma dejas būs iesildīšanās un mēģinājumi," pirms pasākuma ziņoja organizatori.

Karnevālā varēja piedalīties ikviens, kas ir izgājis pilnu vakcinācijas kursu vai arī pārslimojis Covid-19. Sertifikāti tika pārbaudīti pie ieejas.

Pirms pasākuma bija iespējams sagatavoties dejai, visas epizodes noskatoties "vimeo.com/piens".

Dienaszagļu rīta rosmi kā līksmu iniciatīvu bija izveidojusi režisore un radošā direktore Una Rozenbauma un producents Mārtiņš Mielavs. Savukārt septiņu epizožu garumā horeogrāfes Elīnas Gediņas vadībā dejas mākslu dziesmai "Svētku diena" kopā ar Mārtiņu Mielavu apguva dažādi kultūras nozares viesi.

Citi šobrīd lasa

FOTO: tas ir hokejs? Nē, tas ir sieviešu futbols sniegā! Latvijas un Andoras dāmas kā trakas dzenā bumbu pa piesnigušu futbola laukumu
FOTO: Valmieras teātris atzīmē simtgadi un sumina aizvadītās sezonas labākos māksliniekus
FOTO: Latvijas Mākslinieku savienība atklāj savu ikgadējo mākslas izstādi “Māksla. Izklaide. Rudens 2023. Izolācija. Bailes. Novēršanās. Ideālu demontāža”
Pievienot komentāru