Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
publicitātes (Jānis Saliņš)

Raimonds Pauls un Ance Krauze izdod suitu dziesmu albumu "Sasala jūrīna"

Mūzika
11. jūnijā 09:49 2021. gada 11. jūnijā 09:49
  Jauns.lv
Laikā, kad koncerti un izrādes nenotika, mūziķu radošais gars izpaudās ierakstu studijās. Tā pie sava jaunā albuma ticis arī maestro Raimonds Pauls un kolorītā kurzemniece, dziedātāja Ance Krauze, ierakstot un izdodot albumu "Sasala jūrīna", kurā apkopotas enerģiskās un skanīgās suitu dziesmas jaunās maestro apdarēs.

“Tautasdziesmas, kuras šeit dziedu ar Raimonda Paula neatkārtojamo skatījumu, ir jauns ceļš savas tautas garamantu apzināšanai," saka Ance Krauze. "Lai arī kurā novadā dzīvoja teicēja, lai arī kad un kurš dziesmas pierakstīja, tās ir mūsu kopējais mantojums.Veidojot šo mūzikas albumu, gribu pateikt lielu paldies savai bijušajai mūzikas skolas skolotājai Dacei Nastevičai - muzikoloģei, savas jomas profesionālei, no kuras savāktā, bagātīgā suitu dziesmu pūra tikai smelt un smelt. Pateicoties Dacei, jau no bērnības, dziedot suitu ziņģes, jūtos kā “zivs ūdenī”. Es jūtos lepna un pagodināta, ka tieši mana dzimtā novada tautasdziesmas savām apdarēm izvēlējās maestro Raimonds Pauls. Lai Jums lāb’ patīk mūs’ a’ Maestro māksl’, noklausās pār’ reiz’ un droš’ ziņģā līdz’.”

Ierakstā piedalījās: Ance Krauze (balss), Raimonds Pauls (klavieres), Artis Orubs (sitamie instrumenti), Oskars Sproģis (bass), Gints Stankevičs (taustiņu instrumenti), Edvīns Ozols (bass), Raimonds Macats (taustiņu instrumenti).

Citi šobrīd lasa

Olnīcu vēža paciente Anda: dzīve Onkoloģijas centrā ir kā realitātes šovā
Atklājas, ka Cicips finālmaču aizvadījis, bēdu sagrauts - piecas minūtes pirms spēles viņš saņēmis sēru vēsti 2
Ieskaita bankas kontā 2000, lai pēc tam izkrāptu 3000 eiro 1
Pievienot komentāru

Полицейские нашли тело девочки, которую вместе с сестрой более месяца назад похитил отец

Первый сын умер, второй родился с аутизмом: тяжелая ноша сестры Наташи Королевой