Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no Youtube video.

 

Dzemdēja piecos gados: kāds liktenis piemeklēja pašu jaunāko māti medicīnas vēsturē 2

Trakā pasaule
17. maijā 11:18 2021. gada 17. maijā 11:18
  Jauns.lv
Par pašu jaunāko māti medicīnas vēsturē tiek uzskatīta Peru iedzīvotāja Lina Medina, kura dzemdēja piecu gadu vecumā. Viņas liktenis ir unikāls un raisa daudzu pētnieku un parastu ļaužu interesi.

Lina Medina piedzima 1933.gadā nabadzīgā ciematā. 1939.gada 14.maijā viņa kļuva par māti. Meitenei bija pieci gadi un septiņi mēneši. Sākumā par viņas grūtniecību neviens pat nenojauta.

Pie ārsta vecāki viņu aizveda brīdī, kad vēders kļuva apaļīgs, viņi domāja, ka tas ir audzējs. Tomēr mediķi paziņoja neticamo: Lina bija septītajā grūtniecības mēnesī.

Ārsts Herardo Losada aizveda meiteni uz galvaspilsētu Limu ilglaicīgai izmeklēšanai, un tur grūtniecība tika apstiprināta. Vēlāk noskaidrojies, ka bērnībā Lima pārcietusi hormonu traucējumus, kā rezultātā ļoti agri attīstījās viņas dzimumbriedums.

Foto: Ekrānuzņēmums no Youtube video.

Astoņos mēnešos viņai sākās mēnešreizes, bet četros gados viņai sāka attīstīties piena dziedzeri. Linai veica ķeizargriezienu, un pasaulē nāca vesels, nepilnus trīs kilogramus smags puisītis. Viņu nosauca par Herardo. Par godu Linas ārstam.

Linas dēls auga kopā ar māti. Līdz desmit gadu vecumam viņš domāja, ka Lina ir viņa māsa, vēsta "Kulturologia.ru".
Lina Medina savas dzīves laikā maz komunicēja ar žurnālistiem. Viņa tā arī nesniedza atbildi uz jautājumu, kas uztrauca daudzus: kas ir bērna tēvs?

Foto: Ekrānuzņēmums no Youtube video.

Iespējams, meitenīte vienkārši nesaprata, kas ar viņu notiek un kurš viņu ir izvarojis. 1939.gadā aizdomās par seksuālu vardarbību aizturēja viņas tēvu, taču vīrietis palaists brīvībā pierādījumu trūkuma dēļ. Tāpat izskanēja versija, ka Lina varēja kļūt par kādas orģijas upuri.

Lina Medina apprecējās 1972.gadā ar vīrieti, vārdā Rauls Hurardo, un 39 gadu vecumā kļuva par māti otro reizi. Atkal piedzima puisītis. Tāpat viņa pārdzīvoja savu pirmo dēlu – Herardo mira 1979.gadā pēc kaulu smadzeņu slimības. 

Citi šobrīd lasa

"Gribu strādāt, bet "antivakseru" dēļ to nevaru" Ko darīt? 29
VIDEO: Madara Kiviča televīzijā pirmo reizi parāda savu jauno draugu 1
Briesmīgā motocikla avārijā miris slavens kaskadieris, kurš centās pārspēt pasaules rekordu
Tēmas: Peru
Skatīt visus komentārus

"Не смей меня снимать!": прикрывающая грудь Пугачева убежала от камеры

Шокирующий финал потрясшего мир преступления! Вдовец рыдал на похоронах убитой "грабителями" жены, но его алиби разрушили смарт-часы