Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dziedātāja Adele. (Foto: Instagram)

 

Krietni notievējusī Adele parāda iepriekš neredzētas fotogrāfijas

Slavenības
9. maijā 04:59 2021. gada 9. maijā 04:59
  Jauns.lv
Savā 33. dzimšanas dienā britu dziedātāja Adele, kā ierasts, iepriecinājusi fanus ar jaunākajām fotogrāfijām no sava privātā arhīva.

Savā “Instagram” kontā Adele padalījusies ar trīs fotogrāfijām, to skaitā ar melnbaltu foto un dinamisku attēlu, kurā demonstrē savu jauno slaido figūru visā tās krāšņumā. Pēc šķiršanās no vīra dziedātāja kardināli izmainījusies, nometot vairāk nekā 40 kilogramu svara.

“Thirty Free” – pie fotogrāfijas pierakstījusi Adele, ņemot palīgā vārdu spēli un vārdu “Three” (“trīs”) aizstājot ar izrunā tik līdzīgo, bet nozīmē atšķirīgo “Free” (brīvs, brīva). TV personība Elena Dedženeresa neatturējās no pajokošanas: “Ceru, ka tas ir tava jaunā albuma nosaukums.” Klīst runas, ka “Grammy” balvas laureāte gatavojas izdot jaunu studijas plati, taču oficiālu paziņojumu par to nav bijis. Adeles draugi apliecina, ka mūziķes ekstrēmās vizuālās pārvērtības nekādā mērā nav ietekmējušas viņas vienreizējo balsi.

Foto: Instagram

Citi šobrīd lasa

"Gribu strādāt, bet "antivakseru" dēļ to nevaru" Ko darīt? 29
VIDEO: Madara Kiviča televīzijā pirmo reizi parāda savu jauno draugu
Ja mamma prokurore, tad jūra līdz ceļiem? 7
Pievienot komentāru

"Не смей меня снимать!": прикрывающая грудь Пугачева убежала от камеры

Шокирующий финал потрясшего мир преступления! Вдовец рыдал на похоронах убитой "грабителями" жены, но его алиби разрушили смарт-часы