Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Zaudējums pēc zaudējuma: prinča Filipa bēru dienā miris tuvs karalienes draugs

Slavenības
22. aprīlī 07:22 2021. gada 22. aprīlī 07:22
  Jauns.lv
Pavisam nesen karaliene Elizabete II apglabājusi savu vīru princi Filipu, ar kuru laulībā bija nodzīvojusi 73 gadus. Edinburgas hercoga bēru dienā Viņas Majestāte guvusi vēl vienu triecienu - viņsaulē devies kāds uzticams viņas draugs.

Karalienē Elizabete II tagad zaudējusi viņus abus – vīru princi Filipu un uzticamo padomnieku un draugu seru Maiklu Osvaldu. (Foto: ddp/interTOPICS / Vida Press)

Savas mūža mīlestības zaudējums karalienei šopavasar nav vienīgais trieciens. 94 gadu vecumā par atraitni kļuvusī Viņas Majestāte zaudējusi arī tuvu draugu.

Karaliene ar vīru un padomnieku zirgu skriešanas sacīkšu jautājumos. (Foto: CAMERA PRESS/Mark Stewart / Vida Press)

17. aprīlī karaliskā ģimene pēdējā gaitā pavadīja Edinburgas hercogu princi Filipu. Taču šajā dienā karalieni sasniegusi arī sēru vēsts, ka miris viņas uzticamais padomnieks sers Maikls Osvalds. Viņš mūžībā devies 86 gadu vecumā pēc ilgas un grūtas slimības, - informē laikraksts “The Sun”.

Sers Maikls Osvalds bija ne tikai karalienes padomnieks, bet arī labs ģimenes draugs. (Foto: Rupert Hartley/Shutterstock/ Vida Press)

Sers Maikls Osvalds bija karalienes padomnieks zirgu skriešanās sacīkšu jautājumos. Viņš rūpējies par karalienes un viņas ģimenes interesēm jāšanas sportā gandrīz 30 gadu garumā. Izjādes ir labi zināma Viņas Majestātes aizraušanās – viņa zirgu kopšanas jautājumos orientējas ne sliktāk kā šīs jomas speciālisti, audzē elites šķirnes zirgus un turpina doties izjādēs, pat neraugoties uz savu cienījamo gadu skaitu.

Karaliene un (no kreisās) lords Vestijs, princis Edvards, sers Maikls Osvalds, princis Endrū un Edinburgas hercogs princis Filips pēc karaliskās ģimenes zirga zaudējuma sacensībās 2011. gadā. (Foto: CAMERA PRESS/Mark Stewart / Vida Press)

Maikls Osvalds nodarbojās ar sacīkstēm un pārvaldīja karaliskās ģimenes staļļus. Viņš ne tikai vienmēr bija līdzās karalienei zirgu skriešanās sacīkšu pasākumos, bet bija arī tuvs Elizabetes II draugs.

Sera Maikla Osvalda atraitne un karalienes galma dāma lēdija Andžela publiski izteikusies par sava vīra lojalitāti karaļnamam. “Viņš vienmēr teica, ka viņam ir pats brīnišķīgākais darbs, kāds vien varētu būt. Viņš turpinātu kalpot karalienei, pat, ja būtu pats bagātākais cilvēks, kuram nav nepieciešamības strādāt,” sarunā ar “Racing Post” norādījusi atraitne.

Citi šobrīd lasa

Aizturētais Kazaņas skolā asinspirti sarīkojušais šāvējs saucis sevi par Dievu 3
Skolēns par šaušanu Kazaņas vidusskolā: "Mēs ieslēdzāmies, bet tad atskanēja sprādziens" 4
Porziņģis komentējis savas attiecības ar Dončiču
Pievienot komentāru

Старая любовь не ржавеет: Бен Аффлек увез Дженнифер Лопес на горнолыжный курорт

"Он совершал попытку суицида в метро": Геннадий Хазанов рассказал о своем "нездоровом" брате