Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Anna Lieckalniņa atcēlusi kāzas nedēļu pirms ceremonijas

Slavenības
7. aprīlī 13:44 2021. gada 7. aprīlī 13:44
  Jauns.lv
Ar leģendārās filmas "Bēgošā līgava" cienīgu stāstu, viesojoties "STV Pirmā!" sarunu šovā "Kad viņas satiekas", padalījusies TV personība, geštalta terapeite un teoloģe Anna Lieckalniņa.

Izrādās, ka viņa, gluži tāpat kā Džūlijas Robertsas atveidotā varone, ļoti baidījusies no laulībām un pat savulaik nedēļu pirms kāzām - kad jau bija rezervēta ceremonijas vieta un izsūtīti ielūgumi - par pārsteigumu līgavainim sapratusi, ka tomēr nav gatava šim solim, un kāzas atcēlusi.

Anna Lieckalniņa raidījuma "Kad viņas satiekas" studijā. (Foto: Publicitātes)

"Ja tu redzi, ka ir ļoti daudzi sarkanie karogi, kas brīdina - labāk nevajag -, tad varbūt viņus tomēr vajag ņemt vērā," šova vadītājām Sandai Dejus, Dagmārai Legantei-Celmiņai un Kristīnei Virsnītei saka Anna, iedvesmojot arī citas dāmas brīdī, kad šķiet, “atpakaļceļa vairs nav”, būt pārliecinātām par sevi un nebaidīties pieņemt drosmīgu lēmumus.

Saistītās ziņas

Anna Lieckalniņa atklāti par vardarbību ģimenē: "Sākumā viņi ir šarmanti, bet tad pēkšņi var iedot ar pannu pa galvu"
Anna Lieckalniņa ar zīdaini uz rokām aizgājusi no vīra
Apprecējusies skaistā teoloģe Anna Lieckalniņa. Apsveicam! FOTO

“Man bija šausmīgi bail precēties. Esmu bildināta vairākas reizes no dažādiem vīriešiem, un man vienmēr bijis ļoti bail,” saka šarmantā sieviete un lēš, ka šī pārliecība, visticamāk, iesakņojusies no savulaik dzirdētā teiciena, ka pēc kāzām dzīve beigšoties. Viņa atklāti saka, ka ilgstoši strādājusi ar savām bailēm, lai tās pārvarētu. Taču pat dienā, kad Anna tomēr bija lēmusi teikt jāvārdu un doties pie altāra, viņas tētis zvanījis, lai pārliecinātos, vai šoreiz nebūs tā, ka meita atkal “aizmuks”. Vaicāta, ko Anna jutusi, beidzot tomēr apprecoties un ieskatoties acīs savām bailēm, Anna saka, ka nav jutusi neko, jo iepriekš tik ļoti bija par to uztraukusies, ka pienākot lielajam notikumam, vairs bailēm nav ļāvusies.

Citi šobrīd lasa

Dānija atteicās no "AstraZeneca" vakcīnas. Kas notiks ar neizlietotajām devām? 8
Pirmdien atklāti 688 jauni Covid-19 gadījumi; 15 cilvēki miruši, tostarp - gados jauns sasirgušais 4
“Tas ir kā vidējais pirksts pārējai pasaulei!” Norvēģijā asi kritizē Krievijas Olimpiskās komitejas sportistu tērpus 6

Владислав Галкин: тайна его смерти до сих пор не раскрыта

Провокаторша! 63-летняя Шэрон Стоун снялась в смелой фотосессии для обложки журнала