Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Māmiņa šausmās sastinga, saprotot, ka meita dodas briesmīgu čukstu virzienā

Trakā pasaule
6. aprīlī 13:12 2021. gada 6. aprīlī 13:12
  Jauns.lv
Kāda sociālā tīkla "Reddit" lietotāja bija spiesta piedzīvot pamatīgas bailes, kad viņa pārskatīja meitas istabā novietotās novērošanas kameras uzņemtos kadrus. Sākotnēji redzams, ka nenotiek nekas aizdomīgs. Sieviete viedtālrunī sarakstās ar nekustamo īpašuma mākleri, jo gatavojas iegādāties jaunu mājokli. Māmiņa periodiski spogulī paskatās, ko dara mazā meitene.

Kādā brīdī meitenīte sāk doties pretī kamerai, pamāj tai ar roku un pēc tam aizķer līdzās esošo aizkaru. Ja uzmanīgi ieklausās, var dzirdēt, ka bērnam, dodoties pie kameras, atskan biedējoši čuksti. Kāds trīs reizes atkārto frāzi "Help me" (tulkojumā no angļu valodas "Palīdzi man").

Sieviete domā, ka saskārusies ar paranormālu parādību. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Sieviete norādīja, ka bija šokēta un atklāja, ka tonakt viņas istabā eksplodēja spuldze. Arī citus soctīkla lietotājus redzētais satrauca, daudzi bija gatavi ticēt pārdabiskiem spēkiem. Tomēr daži norādīja, ka, iespējams, novērošanas kamera tikusi uzlauzta.

"Es nespēju nedomāt par cilvēkiem, kas uzlauž ierīces un pastāvīgi vēro jūs un jūsu bērnu. Tāpēc man šādas kameras nepatīk. Grūti pateikt, vai tas ir hakeris vai arī spoks, bet jebkurā gadījumā tas ir biedējoši," rakstīja kāds no komentētājiem.

Sieviete atbildēja, ka sazinājusies ar kameras ražotājiem, kuri norādījuši, ka sistēmā nav notikusi ielaušanās. Turklāt šajā mājā arī iepriekš ir piedzīvoti briesmīgi notikumi. Māmiņa cer pēc iespējas ātrāk nopirkt un pārcelties uz jaunu mājokli.

Saistītās ziņas

Tēvs no bailēm sastinga, kad video kadros pamanīja, ka kāds viņa meitu velk zem gultas 4
Mamma bija šausmās, kad, pētot video, saprata, ar ko guļamistabā runā viņas trīnītes
Mamma iemūžināja meitas gardos smieklus līdz brīdim, kad atskanēja briesmīga pavēle viņas iedomu draugam 3

"Es noticētu, ka tā ir ielaušanās, bet manas mātes mājā ar mani un meitu notikušas arī citas neizskaidrojamas lietas. Mēs nofilmētajos materiālos jau redzējām melnu ēnu, un tad meita pamodās un kliedza. Savā istabā jūtu, ka kāds mani novēro, elpo pakausī. Mani ir mocījuši šausmīgi murgi. Tāpat mājā ir pazudušas lietas, bet tad pēkšņi atradušās," norādīja pārbiedētā māmiņa.

Citi šobrīd lasa

Zviedru basketboliste, kura pat bija spiesta mainīt uzvārdu, stāsta par šausmām Krievijā 7
Video fiksēts, kā noziedznieki uzbrūk Bezzubovam 4
"Viņi neredzēja citu iespēju" - Harijs un Megana rūgti nožēlo skandalozo interviju ar Opru 2
Pievienot komentāru

Жанна Бадоева: 7 лет страданий покинувшей Литву ведущей

Василиса Володина: "Лучше станет только в 2025 году!"