Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: šovu zvaigzne Magone pastāsta, kā pēc vīra aizbraukšanas tiek galā ar saimniecību

TV
22. februārī 13:05 2021. gada 22. februārī 13:05
  Jauns.lv
Kā zināms, "STV Pirmā!" realitātes šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Magones Šutovienes vīrs Žanis devies peļņā uz ārzemēm un populārā dzejniece savās mājās "Avotiņos" spiesta saimniekot viena pati - gan aprūpēt trīs bērnus, apdarīt mājas soli, apkopt lopus kūtī, gan arī atrast laiku dzejas rakstīšanai.

Daudzus šova fanus šobrīd īpaši interesē ne tikai, kā Žanim sokas tālajās zemēs, bet arī tas, kā Magone tiek galā ar saimniecību. Nu realitātes šova jaunākajā sērijā, kas pie skatītājiem nonāks šovakar, Magone pastāstījusi ko vairāk par savu ikdienu. “Skatoties no malas, nu ir – saķer galvu un skrien mežā! Tur kūts, bērni, siens, malka, jākurina, jātaisa ēst. Tā kā Žaņa nav mājās un esmu viena pati no pieaugušajiem, protams, viss ir uz maniem pleciem. Saprotiet paši, tas ir daudz!” atklāta ir Magone.

Saistītās ziņas

Šovu zvaigzne Magone nonākusi tiesu izpildītāju nagos 1
Tas tiešām noticis! Magone Šutoviene asarām acīs poš vīru tālajā ceļā - Žanis dodas peļņā uz ārzemēm
Viņa nebeidza pārsteigt - skaļākie šovu zvaigznes Magones šī gada skandāli

Taču apņēmīgā sieviete, kā jau īsts lauku cilvēks, nav gatava padoties – pati vien šādu ceļu esot izvēlējusies un sūdzēties negrasās. “Kāda suņa pēc tad, Magone, tu viņus savāci tur tai mājā, ja tu nevari? Kam tad tev vajadzēja tur perēt tos cāļus simts un vēl cik tur? Tā ir mana atbildība, un man jāzina, vai es varēšu un cik es varēšu," spriež dzejniece un piebilst: “Pirmās dienas man bija ļoti smagi, bet laukos ir jāstrādā katru dienu. Nebūs tā, ka es piecelšos – man šodien brīvdiena. Vistas sēdiet – dēsiet rīt un ēdīsiet arī rīt. Vai truši – sorry, ūdens nebūs šodien, jo es gribēju atpūsties. Nu tā laukos nenotiek! Tas ir smags, ikdienas darbs bez brīvdienām."

Citi šobrīd lasa

Februāra pilnmēness: astrologu padomi visām zodiaka zīmēm
Latvijā novērota Covid-19 jaunā celma izteiktāka izplatība 4
"Kāds nolicis, lai izskatītos, ka sabraukti" - uz šosejas Jelgavas novadā vienuviet atrod vairākus kaķu līķus 5

Леди Гаге удалось вернуть похищенных со стрельбой дорогих французских бульдогов

«Настоящие друзья – подарок судьбы»: Пугачева пришла к Юдашкину и обратилась к Богу