Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ainārs saka: “Es nezinu, vai mēs atradām viņu vai Lords mūs. Viņš ienāca mūsu ģimenē, un ir tāda sajūta, ka viņš ir daļa no mums. Varu mācīties no viņa to anormālo mieru, kas mīt viņā. Lords ir mūsu ģimene!” (Foto: no "Facebook")

Ainārs Ančevskis adoptē sirmu suņu vīru

Slavenības
2021. gada 19. februārī 06:12 2021. gada 19. februārī 06:12
  Inta Mengiša | Žurnāls "Kas Jauns"
Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis ar ģimeni uz savām mājām Vecumniekos no dzīvnieku patversmes pārvedis suni senioru vārdā Lords.

Viņiem bija nepieciešama tikai viena satikšanās, viena kopīga pastaiga, kad Ančevskis sapratis – Lords ir viņu suns. Aktieris, pieņemot lēmumu, ka ģimenes mājās vēlas četrkājainu draugu, apzināti izvēlējies no dzīvnieku patversmes adoptēt nevis kucēnu, bet gan pieaugušu suni, kam ir mazāk izredžu tikt pie saimniekiem. 2. janvārī Lords tika sēdināts automašīnā un pārvests mājās. Tagad, kad jau ilgāk nekā mēnesi Lords ir uzņemts Aināra Ančevska ģimenē, visi ir apmierināti – aktieris priecājas par suņa raksturu, manierēm un to, ar kādu respektu dzīvnieks attiecas pret mājiniekiem.

Ainārs saka: “Es nezinu, vai mēs atradām viņu vai Lords mūs. Viņš ienāca mūsu ģimenē, un ir tāda sajūta, ka viņš ir daļa no mums. Varu mācīties no viņa to anormālo mieru, kas mīt viņā. Lords ir mūsu ģimene!”

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Uzzini to, ko ir vērts zināt! Pievienojies!
Pievienojies Jauns.lv Instagram
Pievienojies Jauns.lv Telegram

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti pastiprinājuši karakuģu grupējumu Melnajā jūrā 19
Jūras dzīvnieku pētnieki visā Eiropā apbrīno Liepājas pludmalē redzēto valzirgu un pareģo viņa nākotni 3
Pievienot komentāru