Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Valentīndienas kartītes tagad arī ar Covid-19 tematiku

Trakā pasaule
14. februārī 13:15 2021. gada 14. februārī 13:15
  Jauns.lv
Vārdu spēles, joki un asprātība kopā ar Valentīndienas apsveikumu - šādu alternatīvu veidu, kā citiem likt pasmaidīt izdomājusi dizainere Lielbritānijā. Viņa cer ar kartītēm uzlabot cilvēku garastāvokli, ja ne likt smieties šajā visiem grūtajā laikā.

Dizainere Amanda Halama darbojas uzņēmumā “Panda and the Prince”. Viņa nākusi klajā ne tikai ar jautru veidu, kā iepriecināt mīļoto, bet arī ar ideju, kā uzlabot biznesa apgriezienus. Divdomības un vārdu spēles kā – “Vai būsi mana karantīna?”, un “Tu liec pacelties manai ķermeņa temperatūrai” šogad ir ļoti populāras, jo kartītes ar tādām apspēlē sejas masku, karantīnas un Covid-19 tematiku.

Halama par radošo domāšanu norāda: “Ja man ar kādu draugu sanāk nonākt pie kāda joka vai vārdu spēles, kas mūs abus vienlīdz daudz uzjautrina, tad, visticamāk, tas uzjautrinās arī citus. Es paļaujos uz to.” Dizainere cer cilvēkiem likt vismaz pasmaidīt, ja ne smieties šajā pandēmijas laikā, kas nomocījis visus un, vienlaicīgi norāda, ka, pateicoties šādām asprātīgām kartītēm, viņas uzņēmuma apgrozījums pērn audzis par 200%. Covid-19 tēmatikas kartītes sastādot pat 5% no uzņēmuma šā brīža ienākumiem.

Citi šobrīd lasa

Februāra pilnmēness: astrologu padomi visām zodiaka zīmēm
FOTO: tuvākie atvadās no viņsaulē aizgājušā aktiera Armanda Reinfelda
Latvijā novērota Covid-19 jaunā celma izteiktāka izplatība 4
Pievienot komentāru

Леди Гаге удалось вернуть похищенных со стрельбой дорогих французских бульдогов

«Настоящие друзья – подарок судьбы»: Пугачева пришла к Юдашкину и обратилась к Богу