Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Šāvieni, cietušie, aizturētie... Kāds ir nedēļas skatītāko video Top 5?

Trakā pasaule
13. februārī 08:30 2021. gada 13. februārī 08:30
  Jauns.lv
Šonedēļ sabiedrības uzmanību pievērsa no Ventspils domes priekšsēdētāja pienākumiem atstādinātā Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") pēdējie vārdi savai aizstāvībai tiesā. Tāpat nepamanīts nepalika lieliskais glābēju veikums Aļaskas štatā ASV, un kā allaž priecēja dzīvnieki. Nenoliedzami, visvairāk uzmanību gan pievērsa trilleris Rīgā, kurš norisinājās pie "Riga Plaza".
  • Aivars Lembergs, sakot savu pēdējo aizstāvību vairāk nekā 10 gadus ilgušajā tiesā, kārtējo reizi izcēlās, atzīmējot, ka viņš ir tas, kurš ir cietušais. Viņaprāt, visa tiesa esot neobjektīva, jo jau tās sākumā pārkāpta viņa nevainīguma prezumpcija.
  • Aļaskas štats vienmēr ir izcēlies. Šoreiz ar lielisku glābēju darbu, lai izglābtu lāča sakostu cilvēku. Varoņdarbi Jauns.lv skatītājiem patīk!
  • Labi, ka ir dzīvnieki! Vismaz tie mūs spēj uzmundrināt šajā grūtajā laikā! Šoreiz sabiedrību uzjautrināja suns, kurš ieraudzījis vāveri televizora ekrānā.
  • Visbeidzot, nedēļa noslēdzās ar spraigu, lai gan īsu video, kurā redzams incidents Pārdaugavā. Šāvieni, cietušie, aizturētie.
  • Šim video seko populārākais šonedēļ - iepriekšminētā incidenta cietušais pateicas visiem par atbalstu un stāsta par savām traumām.

Citi šobrīd lasa

Zemgales vēlēšanu saraksta lokomotīves: geju "šāvēja", malumedniecībā apsūdzētais, "kolhoza metodiķis" 4
Speciāliste, kas lasa pēc lūpām, atklāj, ko princis Harijs pēc bērēm pateicis brālim Viljamam
Ārkārtīgi gribas saldu! Skaidrojam, ko darīt
Pievienot komentāru

Цветы, прогулки с друзьями и поздравления от мамы: дочь Тома Круза отметила 15-летие

Дочь Анастасии Заворотнюк объяснила свой отказ говорить о матери