Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Deivids un Viktorija Bekhemi savā lauku īpašumā Kotsvoldsā. (Foto: BACKGRID/ Vida Press)

"Amorālā ģimenīte izkropļo savrupmāju": Viktorija un Deivids Bekhemi nokaitinājuši britus 1

Slavenības
23. janvārī 11:53 2021. gada 23. janvārī 11:53
  Jauns.lv
Bijušais futbolists Deivids Bekhems (45) un viņa sieva modes dizainere Viktorija Bekhema (46) saņēmuši atļauju mājas paplašināšanas darbiem. Taču gaidāmais remonts Bekhemu lauku īpašumā izraisījis līdzpilsoņu dziļu sašutumu.

Bekhemu pāris nolēmis nedaudz uzlabot savu kotedžu Kotsvoldsā, kas atrodas Glosteršīras grāfistē Anglijas dienvidrietumos.

Viktorija un Deivids izplānojuši zem garāžas izbūvēt lielu vīna pagrabu 81 līdz 117 kvadrātmetru platībā. Plānots, ka šajā telpā vienlaikus varēs uzglabāt līdz septiņiem tūkstošiem vīna pudeļu. Līdz ar vīna pagraba izbūves darbiem Bekhemu pāris vēlas renovēt un paplašināt arī garāžu.

“Plānotie remontdarbi paredz, ka nedaudz būs jāizmaina arī durvju, logu, lūku un skursteņa atrašanās vietas izvietojums. Paplašinot garāžu, Bekhemi iegūs vietu, lai tajā varētu novietot vēl četras automašīnas,” informē “Daily Mail”.

Bekhemi apliecina, ka plānotie būvdarbi nekaitēs apkārtējai videi, kā arī netraucēs kaimiņiem. Tomēr britus sadusmojusi ziņa par to, ka slavenajam pārim ļauts veikt izmaiņas esošajā būvprojektā. Viņi ir sašutuši ne tik daudz par pieļautajiem rekonstrukcijas darbiem, cik par to izmaksām. Lielākā daļa karalienes Elizabetes II pavalstnieku nav aizmirsuši, kā Viktorija sūdzējās par savu finansiālo stāvokli.

Briti arī nav skopojušies indīgām piezīmēm, sakot, ka ģimene esot “amorāla”, ka var tērēt tādas summas rekonstrukcijas darbiem un šādi izbojāt vēsturiski skaistu lauku māju. Cik cilvēku, tik viedokļu.

Saistītās ziņas

Atklājies, ka Deivids un Viktorija Bekhemi ar privātu reisu devušies uz Maiami sagaidīt Jauno gadu
Ziemassvētki sabojāti: Viktoriju un Deividu Bekhemus kaimiņi iedzinuši šausmās
Fani aizstāv Deividu Bekhemu pret bargo kritiku, ka viņš skūpsta 9 gadus veco meitu uz lūpām 1

Par spīti kaimiņu iebildumiem, Bekhemiem atļauts īpašumā izbūvēt arī nieres formas mākslīgo ezeru. Pāris īpašumā ierīkojis arī saunu, kur nebija vajadzīga likumdevēju atļauja.

Citi šobrīd lasa

Vareni skati. Latvijas upēs iet ledus; Līgatnē tas parauj līdzi leģendāro pārceltuvi 2
Neparasta parādība Venēcijā - plūdu vietā kanālos tikpat kā nav ūdens
Covid-19: situācija ir izgājusi ārpus kontroles, atzīst Igaunijas amatpersonas 2
Pievienot komentāru

"Вакцинироваться не хочется, но придется!": Киркоров раскрыл подробности поездки на "Евровидение"

"Сами молчали или заставили?": Опра Уинфри шокирована откровениями Гарри и Меган