Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Prinči Harijs un Viljams. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Prinči Harijs un Viljams salabuši pēc ilgstošajiem strīdiem

Slavenības
2021. gada 21. janvārī 09:00 2021. gada 21. janvārī 09:00
  Jauns.lv
Brāļi prinči Viljams un Harijs cītīgi piestrādā pie tā, lai atjaunotu harmoniskas savstarpējās attiecības.

Britu prinču Viljama un Harija attiecības beidzamajā laikā ievērojami uzlabojušās. Aizvadītā gada sākumā 36 gadus vecais Harijs un viņa sieva Megana Mārkla (39) pieņēma lēmumu atteikties no karalisko pienākumu pildīšanas, tā vietā izvēloties finansiāli neatkarīgu dzīvi Kalifornijā. Šis lēmums stipri iedragāja Viljama un Harija savstarpējās attiecības.

Izdevums “ET” informē, ka aizvadīto svētku laikā brāļi ievērojami satuvinājušies. Svētku brīvdienās Harijs un Viljams regulāri sazvanījušies un bijuši labi informēti par notiekošo viens otra dzīvēs. Karaļnama eksperte Ketija Nikola gan izteikusi šaubas, vai Viljama un Harija attiecības vēl kādreiz būs tikpat tuvas un stipras, kādas tās bija agrāk.

Arī pārējie britu karaliskās ģimenes pārstāvji cenšas uzturēt draudzīgas attiecības ar Hariju un viņa sievu. “Harijs vienmēr savā vecmāmiņā ir saskatījis padomdevēju. Lai gan viņš tagad dzīvo Losandželosā, tas nav mainījies,” atzīmējusi Keitija Nikola.

Runā, ka pēc savas 39. dzimšanas dienas, kurā Saseksi pārsteiguši Kembridžas hercogieni ar dāvanu (Ketrīna šogad neko nebija gaidījusi no Harija un Meganas), atmaigusi arī ir prinča Viljama sieva. Daži pat apgalvo, ka hercogiene nevarot vien sagaidīt, kad atkal klātienē varēs satikt vīra brāli un viņa sievu.

Citi šobrīd lasa

Fani samulsuši: kas vainas Monako princeses Šarlēnas un viņas vīra publiskajam skūpstam (un kāpēc viņiem neviens vairs netic)
"Ja jūs lasāt šo ziņojumu, tad esmu miris," - mūžībā devies "Hells Angels" dibinātājs Sonijs Bārgers
Vai sagrūs Mika Indraša plāni spēlēt Krievijas klubā? LHF neapstiprināšot pāreju 3
Pievienot komentāru