Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
“Savstarpējās attiecības pāra ietvaros mēdz mainīties, dažkārt liekot attālināties vienam no otra,” saka Maija. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Pēc desmit kopdzīves gadiem krīze Maijas Rozītes-Krištopanes laulībā

Slavenības
12. janvārī 05:09 2021. gada 12. janvārī 05:09
  Žurnāls "Kas Jauns"
Jau kopš pagājušā gada krīze ir kādreizējās TV3 laika ziņu moderatores un "StarFM" balss Maijas Rozītes-Krištopanes un uzņēmēja Kaspara Krištopana laulībā. “Savstarpējās attiecības pāra ietvaros mēdz mainīties, dažkārt liekot attālināties vienam no otra,” žurnālam "Kas Jauns" atzinusi Maija.

Maija Rozīte-Krištopane un ekspolitiķa Viļa Krištopana dēls Kaspars Krištopans beidzamo gadu laikā bijis viens no sabiedrībā zināmākajiem pāriem, viņu attiecībām daudzi sekojuši līdzi jau kopš pašiem to pirmsākumiem.

Pāra kāzas 2010. gada vasarā kļuva par vienu no skaļākajiem notikumiem pašmāju slavenību aprindās. Maija Rozīte un Kaspars Krištopans gredzenus mija 2010. gada 23. jūlijā Torņakalna evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Pēc laulību ceremonijas jaunais pāris kopā ar viesiem devās uz grezno Mežotnes pili, kur svinības turpinājās visu nedēļas nogali. Kāzās viesu vidū netrūka arī sabiedrībā zināmu cilvēku. Pēc dažiem gadiem ģimene kļuva kuplāka. 2014. gada pavasarī pasaulē nāca pāra pirmdzimtais – dēls Pauls, bet pēc diviem gadiem ģimenē ienāca otrais mazulis – meita Linda.

Pagājušā gada vasarā Krištopanu pāris atzīmēja savu kāzu desmito gadadienu jeb Rožu kāzas, taču nu kopdzīvē ir krīze - pāris atsvešinājies.

Saistītās ziņas

Maija Rozīte-Krištopāne un Daina Jāņkalne pauž sašutumu par nonākšanu viltus ziņu virsrakstos
"Pret mani izturējās kā spitālīgo" - Maija Rozīte-Krištopane skolas laiku atceras ar šermuļiem 16
Maija Rozīte-Krištopane pēc darba televīzijā neskumst 4

Laulības krīzes apstākļus Maija sīkāk skaidrojusi žurnālam "Kas Jauns", kam pastāstījusi arī par savu dzīvi un ikdienu pandēmijas laikā.

Citi šobrīd lasa

Krievijas meitenes stāsts, kas apprecējusies ar latvieti: "Man ir HIV, un pirms gada dzemdēju veselu bērniņu!"
FOTO: Nacionālā teātra kolēģi atvadās no aktrises Astrīdas Kairišas
Džonsons: ir "dažas liecības", ka jaunais koronavīrusa paveids ir nāvējošāks 8
Tēmas: Maija Rozīte, TV3

Билл Гейтс привился от коронавируса

«Стала моложе на 10 лет»: герцогиня Кэтрин вышла в эфир с медиками