Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Hercogiene Ketrīna izdomājusi plānu gadījumam, ja nāktos šķirties no prinča Viljama 2

Slavenības
26. oktobrī 06:18 2020. gada 26. oktobrī 06:18
  Jauns.lv
Kembridžas hercogienes izturību var tikai apskaust. Pat prinča Viljama romantisko attiecību pašā sākumposmā viņa pārsteidza apkārtējos ar savu neatlaidību un pacietību. Karalienes mazdēls tik ilgi vilcinājās ar bildinājuma izteikšanu, ka Midltone jau izpelnījās iesauku “Gaidošā Keita” (“Waity Katy”).

Laiks ritēja, bet nākamais karalis aizvien vairāk zaudēja ticību savas izredzētās acīs. Kad Viljams jau otro reizi sarāva attiecības ar Ketrīnu un viņu pameta, bet pēc tam attiecības atkal atjaunoja, Midltone sāka nopietni šaubīties par šo cilvēku. Sākot ar šo brīdi, viņa izdomāja plānu “B”, kas nodrošinātu laimīgu dzīvi arī bez prinča.

Grāmatas “Battle of Brothers” autors vēsturnieks, karaļnama biogrāfs un seriāla “The Crown” konsultants Robets Leisijs raksta, ka Midltone nopietni aizdomājusies par karjeras izaugsmi. Koncentrējoties uz darbu, viņa plānoja novērst domas no Viljama, parādīt viņam savu neatkarību un beigu beigās kļūt par veiksmīgu biznesa lēdiju.

“Hercogienes ilgtermiņa un galvenais mērķis bija aizvest princi līdz altārim. Taču viņa izdomāja vēl arī savu neatkarīgo ceļu. Šī ir gudra taktika gan personīgai izaugsmei, gan publiskai sevis pasniegšanai. Tas arīdzan būtu lielisks glābiņš, jo pastāvēja iespēja, ka viņš viņu atkal pamestu,” Leisija vārdus citē izdevums “The Mirror”.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: nejēdzīgākā cīņa MMA vēsturē! Krievu cīkstone ringā noslāna 240 kilogramus smagu milzi 3
"Omega" Rīgas centrā spiesta pievārēt cietoksni ap māju, kur vīrietis steidzas podā skalot naudu un pierādījumus
Vizieri atzīti par nedrošiem. Vai tos joprojām drīkstēs lietot? 5
Skatīt visus komentārus

Бритни Спирс и ее бойфренд шокировали фанатов

Выяснилось, почему Ефремов отказался просить Путина о помиловании