Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Diāna Pīrāgs trīs nedēļas atpūtusies Itālijā: "Sods par maskas nelikšanu tur ir 1000 eiro!"
no privātā arhīva

Diāna Pīrāgs trīs nedēļas atpūtusies Itālijā: "Sods par maskas nelikšanu tur ir 1000 eiro!" 2

Slavenības
22. oktobrī 07:45 2020. gada 22. oktobrī 07:45
  Jauns.lv
Līdz šim, tuvojoties vēsākam laikam, daudzi bija izvēlējušies baudīt atvaļinājumu ārpus Latvijas. Šogad koronavīrusa izplatības dēļ vairums ceļotāju gan sev šo iespēju ir lieguši, taču dziedātāja Diāna Pīrāgs ar mīļoto vīrieti Mikēli trīs nedēļas atpūtās saulainajā Itālijā.

Dziedātāja Diāna Pīrāgs jau pusotru gadu ir attiecībās ar itālieti Mikēli, kura dzimtene ir Palermo pilsēta Sicīlijā. Pāris savulaik iepazinās Maltā, karaoke bārā. Diāna ar mīļoto jau kādu laiku dzīvo Latvijā, taču šoruden nolēmuši apciemot mīļotā mammu Itālijā un nedaudz atpūsties. “Mikēle saka, ka viņam ļoti patīk Latvijā, taču brīžiem esot ļoti auksti,” bilst dziedātāja. Viņa ar prieku stāsta par atpūtu Itālijā. “Trīs nedēļas tik ātri pagāja! Laiks fantastisks, īsta vasara, tikai pāris dienas lija lietus. Jūra skaista, īpaši septembrī, un oktobrī ir īpaši dzidrs ūdens,” par redzēto priecājas dziedātāja, kas nu jau atgriezusies Latvijā.

Viņa palepojas, ka Itālijā laiku nav tērējusi tikai atpūtai, bet kārtojusi arī sadarbības muzikālajā jomā: “Gandrīz katru dienu man bija tikšanās ar modes pārstāvjiem, producentiem, kuri strādā Romā, Milānā un Sicīlijā, top jauni sadarbības projekti."

Taujāta par noskaņu Itālijā, Diāna stāsta: “Vietējie un ārzemnieki pludmalē atrodas bez maskām, bet ietur distanci. Sālsūdens dezinficē un pasargā no mikrobiem, tāpēc jūrā var peldēties, cik daudz gribi. Braucot mašīnā, veikalos un uz ielām gan ir jāvelk sejas maska. Vakaros, kad pastaigājamies, itāļi bāros, kafejnīcu āra terasēs maskas nevelk - loģiski, jo ēst un dzert ar masku cilvēks nevar. Bet policiju neviens neprovocē, jo saprot atbildību - sods par maskas nelikšanu ir 1000 euro.”

Saistītās ziņas

Covid-19 Itālijā vissmagāk atkal skāris Lombardijas reģionu, kur noteikta komandantstunda
Itālijā Covid-19 epidēmija "iegājusi akūtā fāzē"
Itālijā noteiks obligātu masku valkāšanu ārpus telpām

Diāna, atgriezusies Latvijā, gatavojas pašas producētajam koncertam, kurā uzstāsies kopā ar mīļoto Mikēli. "2020. gada augustā kļuvu par idejas autori un producenti muzikālajam projektam “Kad džezs satiekas ar operu", pirmizrāde paredzēta 8. un 9. novembrī "Digital Art House" telpās. Ar jaunajiem noteikumiem koronavīrusa ierobežošanai uz mūsu koncertu vietu skaitu samazināja no 100 līdz 50. Tas gan sāpīgi,” nosaka dziedātāja.

Citi šobrīd lasa

Pēc statistikas sanāk, ka ar Covid-19 Latvijā inficējas daudzi, bet atlabst - retais. Kāpēc tā? 17
Internetā izplata foto ar Kariņu veikalā bez sejas maskas. Premjers skaidro - tas bija jūlijā 11
Pirmdien Latvijā 612 jauni Covid-19 gadījumi; četri miruši 10
Skatīt visus komentārus

Ефремов написал покаянное письмо жене погибшего по его вине водителя

Мадонна собрала вместе шестерых детей и молодого бойфренда