Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Megana Mārkla. (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

“Izgāšanās un kauns!” - Meganu Mārklu pieķer plaģiātismā 5

Slavenības
16. oktobrī 16:16 2020. gada 16. oktobrī 16:16
  Jauns.lv
Prinča Harija sieva Megana Mārkla iekļuvusi skaļā skandālā. Saseksas hercogieni vaino teksta kopēšanā no “Netflix” filmas.

Prinča Harija sievai jau atkal nāksies taisnoties saniknotas sabiedrības priekšā. Bargi nokritizēta bijušās aktrises uzruna internetā. Megana tajā stāstījusi par kaitējumu, ko nodara sociālie tīkli. Runa, kas pasniegta kā autordarbs, izrādījusies daļēja teksta kopija no “Netflix” dokumentālās filmas “Sociālā dilemma”. 

Vislielāko rezonansi izraisījis pats emocionālākais tās fragments, kurā Megana sociālo tīklu lietotājus salīdzina ar narkomāniem. “Pasaulē ir ļoti maz brīžu, kad cilvēku var nosaukt par lietotāju. Tā sauc cilvēkus, kas ir atkarīgi no narkotiskām vielām, un tos, kuriem ir savi konti sociālajos tīklos,” norādījusi hercogiene.

Statistikas pētnieks Edvards Tafte iepriekš pateicis teju identiskus vārdus dokumentālajā filmā. “Ir tikai divas nozares, kas savus klientus apzīmē kā lietotājus: narkotiku tirdzniecība un sociālie tīkli”, - pēc Meganas uzrunas daudzi sašutuši cilvēki salīdzinājumam steidza citēt pētnieka teiktos vārdus.

Par notikušo misēkli varētu vainot Meganas palīgus, taču hercogiene pati raksta savas runas. Šī kļūda asāk uztverta arī tāpēc, ka biļete uz bijušās aktrises uzstāšanos ēterā maksāja gandrīz divus tūkstošus dolāru.

“Paldies tev, Megana par plaģiātu par milzu naudu!”, “Šī ir fenomenāla izgāšanās un kauns!”, “Vai nav kauns citu idejas uzdot par savām?”, “Kāds te nesen ir skatījies “Sociālo dilemmu”” , “Superīgi Megana motivē citus ar svešām idejām”, “Negribētu es tagad būt Meganas vietā,” – šādus komentārus sociālajos tīklos atstājuši sašutušie cilvēki.

Citi šobrīd lasa

"Vieglprātīgajā" Zviedrijā nenotiek tā, kā daudzi iedomājušies. Skaidro epidemiologs Tegnels
Pētnieki kaklā nejauši atklāj līdz šim nezināmu orgānu
Ģimene joprojām šokā un cenšas saņemt atbildes: ar pāris dienu starpību no Covid-19 nomirst tēvs un meita 8
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Кэтрин придумала план на случай разрыва с принцем Уильямом