Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Samanta Tīna skarbi izsakās par Jutas Valdmanes mīlestību pret ielas kaķiem
Juta un gruzīnu kaķis. (Foto: Ekrānuzņēmums no Youtube. )

Samanta Tīna skarbi izsakās par Jutas Valdmanes mīlestību pret ielas kaķiem 2

TV
16. oktobrī 10:11 2020. gada 16. oktobrī 10:11
  Jauns.lv
Jau rītvakar pie kanāla "360TV" un "YouTube" kanāla “Brīvdienas TV” skatītājiem nonāks piedzīvojumu šova “Četri uz koferiem” jaunākā sērija, kur turpināsies četru slavenību – Laura Reinika, Jutas Valdmanes, Samantas Tīnas un Armanda Jaunzema - piedzīvojumi Gruzijā.

Kā jau allaž, spilgtu notikumu netrūks – gan negaidīts pārsteigums par pazaudētām dzīvokļa atslēgām, gan pirts apmeklējums, kas vainagosies ar visai pikantām ainiņām.

Tie, kuri bijuši Gruzijā, piekritīs - šī valsts izceļas ar klaiņojušu kaķu un suņu kolonijām, kas lielā vairumā arī šoreiz būs sastopami Tbilisi ielās. Šis fakts nepaliks nepamanīts fitnesa skaistulei Jutai Valdmanei, kura, neņemot vērā to, ka kaķi dzīvo uz ielas un ir bez konkrēta saimnieka, kas par tiem rūpētos, nespēs valdīt savu mīlestību pret četrkājainiem murrātājiem. Viņa steigs paglaudīt un ņemt rokās ik katru ceļā sastapto kaķi, izpelnoties dziedātājas Samantas Tīnas kritiku.

“Nu kā jau visas dāmas -  kaķu vecene! Bet es visu laiku skatos, ka viņa tos kaķus no ielas ņem rokās, liek pie sejas. Man nav nekas pret kaķiem, bet tas tā nehigiēniski. Lai tie kaķīši dzīvo, bet nevajag viņus ņemt rokās – kas zina, varbūt viņiem ir blusas, tārpi. Tu nezini – viņš dzīvo uz ielas un ēd no musoriem,” savu viedokli “Četri uz koferiem” jaunākajā sērijā paudīs Samanta Tīna.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: neatrisinot strīdu ar "Mercedes-Benz", krievu blogeris nolemj automašīnu demonstratīvi nodedzināt 3
Vīrietis tiešraidē lielījās, ka automašīnu labāk vada dzērumā, bet pēc 6 minūtēm izraisīja traģisku avāriju 4
VIDEO: Kijevas centra laukumā autovadītājs iebrauc gājēju pūlī; ir bojāgājušie 1
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Меган подогрела слухи о своей второй беременности

МакКонахи рассказал о сексуальном напряжении между Питтом и Энистон