Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dziedātājs Lauris Valters izdod šūpuļdziesmu albumu “Guliet, mazie!”
publicitātes (Kaspars Filips Dobrovoļskis)

Dziedātājs Lauris Valters izdod šūpuļdziesmu albumu “Guliet, mazie!”

Mūzika
15. oktobrī 17:10 2020. gada 15. oktobrī 17:10
  Jauns.lv
14. oktobrī ar pasākumu ģimenes un draugu lokā attīstības un rotaļu centrā “Augstāk par zemi” tika prezentēts dziedātāja un komponista Laura Valtera šūpuļdziesmu albums “Guliet, mazie!”.

Kopumā albumā ir 10 jaukas, gaišas un nomierinošas kompozīcijas - gan paša Laura komponētas, gan viņa tēva Egona Valtera sacerētas dziesmas ar dzejnieku vārdiem, piemēram, Ojāra Vācieša, Klāva Elsberga, Vitauta Ļūdēna.

“Esmu patiešām priecīgs un pateicīgs, ka ir iznācis šūpuļdziesmu albums," saka Lauris. "Miegs bērniem un ikvienam no mums ir ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa, un mierīgi sagatavoties šim mirklim noteikti palīdz gaišskanīga mūzika.
Vēlos pateikties visiem, kuri ir palīdzējuši “Guliet, mazie!” veidošanā. Liels paldies manam tētim Egonam, kurš līdz ar manu piedzimšanu sāka rakstīt dziesmas bērniem, jā, arī šūpuļdziesmas. Savukārt es pats pirmās šūpuļdziesmas sarakstīju saviem mīļajiem bērniem Annai un Gabrielam, paldies viņiem par to, ka radīja manī sajūtu – dziedāt šūpuļdziesmas pirms miega ir svēts mirklis.”

Pie albuma aranžijām un ieraksta kopā ar Lauri darbojās pianists Jānis Miltiņš, par albuma skaņas apstrādi rūpējās Reinis Briģis. Savukārt “Guliet, mazie!” ilustrāciju autore ir Anna Podniece.

Citi šobrīd lasa

Bet kāpēc īsti nedrīkst zīmēt pravieti Muhamedu? 13
Vīrietis tiešraidē lielījās, ka automašīnu labāk vada dzērumā, bet pēc 6 minūtēm izraisīja traģisku avāriju 4
VIDEO: Kijevas centra laukumā autovadītājs iebrauc gājēju pūlī; ir bojāgājušie 1
Pievienot komentāru

Герцогиня Меган подогрела слухи о своей второй беременности

МакКонахи рассказал о сексуальном напряжении между Питтом и Энистон