Zeltiņš ar "Olām" pret "Latvian Voices" sacentīsies LTV1 dziesmu šovā. FOTO
LTV muzikālā šova “Mana dziesma” piektajā raidījumā piedalās Renārs Zeltiņš ar reperu apvienību “Olas” un grupa “Latvian Voices”.
2015. gada 27. septembris, 16:31

Zeltiņš ar "Olām" pret "Latvian Voices" sacentīsies LTV1 dziesmu šovā. FOTO

Jauns.lv

Šovakar muzikālā šova “Mana dziesma” piektajā duelī – “Grēcīgā bauda” – tiks noskaidrots, kura komanda būs zinošāka par savām mīļākajām grēcīgās baudas dziesmām? Spēles rezultāts pagaidām graujošs – 3 pret 1 – Intara Rešetina un kungu labā.

Lai arī spēles tēma visai draiska un varbūt pat nedaudz divdomīga, dalībnieki šoreiz būs ļoti nopietni. Renārs Zeltiņš un reperu apvienība “Olas” uzsāka sadarbību ar kopīgu hītu “Prezidents”. No jūnija sākuma, kad dziesma tika publicēta vietnē “YouTube”, to noskatījušies jau vairāk nekā miljons cilvēku! Bet ko jaunie hītu meistari klausās paši, un kas ir viņu mīļākās Latvijā radītās grēcīgās baudas dziesmas, par kurām pat nedaudz neērti atzīties, ka patīk? Atklājumi pārsteidz – aiz brašuļu mānīgās ārienes slēpjas romantiskas dvēseles!

 Puišu komandu nopietnībā pārspēs vokālās grupas “Latvian Voices” meitenes – Nora Vītiņa, Elīna Šmukste un Zane Stafecka – kā nekā pasaules čempiones, koru olimpiādes uzvarētājas un neskaitāmu vokālo konkursu laureātes. Kādas ir nopietno dāmu grēcīgās baudas dziesmas? To varēs redzēt šovakar šovā “Mana dziesma”, kurā ieskatu var gūt arī GALERIJĀ!

Olas un Renārs Zeltiņš – “Prezidents”

Kasjauns.lv/Foto: LTV publicitātes