Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Harijs un Megana Mārkla. (Foto: SplashNews.com/ Vida Press)

Aculiecinieks pastāsta par Meganas un Harija strīdu restorānā 1

Slavenības
12. septembrī 06:47 2020. gada 12. septembrī 06:47
  Jauns.lv
Arī paradīzē, šķiet, radušās problēmas. Žurnāls „New Idea” savā jaunākajā numurā uz vāka publicējis skaļu virsrakstu „Tās ir beigas” un publicējis sensacionālu rakstu. Taču der atzīmēt, ka strīdi laiku pa laikam notiek visās ģimenēs un tas uzreiz nav ne pasaules gals, ne laulības beigas.

„New Idea” žurnālisti apgalvo, ka Meganas un Harija laulība karājoties mata galā un tam kā argumentu min kāda aculiecinieka stāstīto, kurš pavisam nesen pieredzējis laulāto draugu nopietnu strīdu. Pēc anonīmā tenku pienesēja teiktā Saseksas hercogi skaļās balsīs skandalējuši restorānā netālu no savām jaunajām mājām Santabarbarā.

„Viņi strīdējās. Bet pēc tam viņa baudīja glāzi baltvīna, un izskatījās, ka nebija pārāk satraukta, bet Harijam vispār nebija sejas.”

Saistītās ziņas

Šokējošs iemels, kāpēc Meganai Mārklai nebija ļauts kāzās likt princeses Diānas kroni 2
Atklājies, kāpēc kalpotājas smejas hercogienei Meganai aiz muguras 5
"Viņš padarīja manu dzīvi par elli" - krievu oligarha bijusī sieva apvaino Meganu un princi Hariju dubultmorālē 3

Par ko Harijs un Megana strīdējuši paceltās balsīs, nav zināms, taču viens no minējumiem izteikts, ka strīda iemesls esot attiecību skaidrošana par savu šā brīža dzīvesvietu.

Zinātāji vienā balsī apgalvo, ka Harijs pēc pārcelšanās no Londonas uz Losandželosu nejūtas labi, un pēdējā laikā sapņojot pārcelties atpakaļ uz dzimteni.

Savukārt Meganu viss apmierinot. Losandželosa ir viņas dzimtā pilsēta, tāpēc viņa tur jūtas kā zivs ūdenī. Turklāt ar gadu veco dēliņu Ārčiju viņai visiem spēkiem palīdzot tikt galā mamma, kura faktiski ir pārcēlusies uz dzīvi pie Saseksiem.

Gaidīsim jaunas interesantas ziņas par šā brīža skandalozāko pāri britu karaļnamā. Daudzi ir pārliecināti, ka Megana ilgi neizturēs Harija iebildumus pret visu un ilgas pēc Anglijas un viņa drīz „palaidīs” princi mājās.

Citi šobrīd lasa

Brits citādāk paraugās uz Černobiļu, un ir pārsteigts, cik daudz dzīvības tur ir šodien
Elektromobiļu sāpju ceļi un to smagā dzīve 3
SPKC ar svarīgu aicinājumu vēršas pie Liepājas naktskluba "BIG 7" apmeklētājiem, kur notikusi Covid-19 izplatīšanās 3
Pievienot komentāru

Выяснилось, как Меган и Гарри обидели мужа королевы принца Филиппа

Поклонники усомнились, что Лиза Галкина дочь Пугачевой 1