Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Princis Viljams nonāk skandāla centrā, jo septiņus gadus vecajam dēlam jau māca medīt 4

Slavenības
5. septembrī 06:06 2020. gada 5. septembrī 06:06
  Jauns.lv
Britu karaliskā ģimene pieturas tradīcijām, kas tiek ievērotas jau daudzu gadsimtu garumā. Vasaras beigās un rudenī tā mēro ceļu uz Skotiju, kur ik gadus dodas fazānu medībās. Šogad līdzi ņemts arī septiņus gadus vecais princis Džordžs.

Princis Viljams un hercogiene Ketrīna ar nomedītajiem fazāniem. (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

Pirmo reizi karaliskās ģimenes iecienītākajā izklaidē princis Džordžs savu ģimeni pavadījis jau pirms diviem gadiem, kad bija vien piecus gadus vecs. Šoreiz medībās Kembridžas hercogiem kompāniju Balmorālā sastādījusi princese Anna ar vīru Timotiju Lorensu un princis Edvards ar 12 gadus veco dēlu vikontu Severnu, - informē portāls “Town & Country”.

Pēc šīs informācijas parādīšanās atklātībā princi Viljamu skarbi nokritizējuši dzīvniektiesību aizstāvji. Viņi uzskata, ka princis Džordžs vēl ir pārāk mazs, lai skatītos, kā tiek nogalināti dzīvnieki. Pēc aktīvistu domām, tas var traumēt bērna psihi un laupīt viņam līdzjūtības jūtas nākotnē.

Augusta sākumā Kembridžas hercogi pavadīja īsas brīvdienas uz vienas no Lielbritānijai piederošajām salām. Ketrīna, Viljams un viņu trīs bērni devās uz Sillija salām, kas ieņem īpašu vietu karaliskajā ģimenē.

Princis Viljams ar brāli princi Hariju un vecākiem brīvdienās Silijas salās 1989. gadā. (Foto: Daily Mail /Shutterstock/ Vida Press)

Citi šobrīd lasa

Nelegāls interneta kazino Rihardam neizmaksā teju 2000 eiro lielo laimestu 4
Latvijas Bankas bijušais prezidents Ilmārs Rimšēvičs izveidojis jaunu uzņēmumu 1
Kāpēc labāk nesaslimt ar Covid-19? Dumpis pastāsta, ka pasaule ir uzzinājusi par infekciju 1
Skatīt visus komentārus

Собчак признала, что у нее коронавирус

В Сети обсуждают пикантное видео с участием герцогини Меган