Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

FOTO: Spīķeru radošajā kvartālā pirmo reizi norisinājies “Pilsētsuņu fests”

Trakā pasaule
4. septembrī 09:18 2020. gada 4. septembrī 09:18
  Jauns.lv
Vakar, 3. septembrī, Rīgā, Spīķeru radošajā kvartālā, pirmo reizi norisinājās “Pilsētsuņu fests”, kurā pulcējās aptuveni 50 suņu un viņu saimnieku.

Pasākuma mērķis bija veicināt Rīgā dzīvojošo suņu saimnieku izpratni par komunikāciju ar savu suni, tā labturības vajadzībām un pieklājības prasībām, atrodoties publiskajā telpā.

Liene Šternberga, biedrības “Suns ar misiju” vadītāja: “Esam gandarīti, ka pasākuma ideja ieinteresēja un uzrunāja tik daudzus suņu mīļus. Priecājamies, ka Rīgā ir vietas, kurās var satikties un iepazīties cilvēki ar līdzīgām vērtībām un interesēm. Tas tikai pierāda to, ka “Pilsētsuņu festam” ir potenciāls kļūt par jaunu tradīciju suņu mīļu vidū, kurai būtu ilgtspējīga un jēgpilna nākotne.”

Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja klausīties izglītojošo lekciju par suņu audzināšanu pilsētā, vērot Valsts policijas kinologu un dienesta suņu paraugdemonstrējumus, piedalīties aktivitātē “Ātrie randiņi ar kinologu”, kā arī vakara noslēgumā baudīt brīvdabas kino, skatoties filmu “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”.

“Mēs patiesi novērtējam ikvienu sociālo projektu, ko realizē biedrība “Suns ar misiju”. Priecājamies, ka mūsu vērtības saskan un rodam kopīgus risinājumus arī suņu un viņu draugu atbalstam. No septembra divu mēnešu garumā aicinām arī ikvienu, kas iegriežas “Narvesen”, atbalstīt cēlu suņu darbu: visos Narvesen veikalos ziedojot patiesi skaistam mērķim – sociālās aprūpes centros dzīvojošo senioru un bērnu psiholoģiskam atbalstam ar suņa-terapeita palīdzību,” aicina SIA “Narvesen Baltija” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Pasākumu organizēja biedrība “Suns ar misiju” sadarbībā ar “Narvesen” .

Citi šobrīd lasa

Hercogiene Ketrīna izdomājusi plānu gadījumam, ja nāktos šķirties no prinča Viljama
Adeles jaunās figūras noslēpums. Uztura speciāliste: "Brīnumu nav, viss ir mūsu pašu spēkos!" 2
Svētdien Latvijā atklāti 79 Covid-19 gadījumi; četri inficētie miruši 6
Tēmas: Narvesen
Pievienot komentāru

В Сети обсуждают пикантное видео с участием герцогини Меган