Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Šons Konerijs Džeimsa Bonda lomā 1983. gadā. (Foto: ©Warner Bros/Courtesy Everett Collection/ Vida Press)

Šons Konerijs atzīts par visu laiku labāko Džeimsu Bondu

Slavenības
11. augustā 06:42 2020. gada 11. augustā 06:42
  Jauns.lv
Par leģendāro aģentu 007 uzņemtas 26 filmas (divas no tām izdotas bez kompānijas “EON Production” līdzdalības. Šī firma ir vienīgā, kam šobrīd pieder visu Bonda romānu autortiesības). Džeimsu Bondu uz ekrāniem atveidojuši septiņi aktieri. Portāla "RadioTimes.com" nesen veiktajā aptaujā noskaidrots, ka skatītāji par visu laiku vislabāko šajā lomā atzīst skotu aktieri Šonu Koneriju.

Aptaujā par labākā Džeimsa Bonda atveidotāju piedalījušies vairāk nekā 14 000 respondentu, nosaucot savu iemīļotāko aktieri šajā lomā. Aptauja norisinājusies vairākās kārtās, kurās izcilie aktieri pretstatīti viens otram. Pirmajā kārtā Konerijs ar 56 procentiem balsu “vinnējis” Danielu Kreigu.

Džeimsa Bonda lomas atveidotāju vaska figūras Tiso kundzes vaska figūru muzejā 2015. gadā. (Foto: Jonathan Hordle/Shutterstock/ Vida Press)

Pīrss Brosnans pārliecinoši uzvarēja aktieri Džordžu Lāzenbiju ar 76 procentiem  balsu. Rodžers Mūrs zaudējis Timotijam Daltonam, iegūstot tikai 41 procentu balsu.

Fināla balsojumā Konerijs sacenties ar Daltonu un Brosnanu, un aktieri šajos balsojumos ieguvuši attiecīgi 44 procentus, 32 procentus un 23 procentus balsu.

Saistītās ziņas

Benu Afleku lūdz nenākt uz jaunās Džeimsa Bonda filmas pirmizrādi
Atrasta Džeimsa Bonda mājvieta
“Gaidāmā Džeimsa Bonda filma būs mana pēdējā,” – paziņo Daniels Kreigs pēc baumām, ka viņš “nespējot aiziet”

Konerijs Jana Fleminga populāro personāžu pirmo reizi uz ekrāna atveidoja 1962. gadā iznākušajā filma “Dr No”. Tam sekoja filmas “From Russia With Love”, “Goldfinger”, “Thunderball”, “You Only Live Twice” un “Diamonds Are Forever”.

"RadioTimes.com" galvenais redaktors Tims Glenfīlds izteicies: “Šons Konerijs kārtējo reizi pierādījis, ka viņš ir Bonds ar Midasa tvērienu.”

Paredzēts, ka Džeimsa Bonda franšīzes jaunākā filma “No Time To Die” uz ekrāniem iznāks novembrī. Koronavīrusa pandēmijas dēļ tās pirmizrāde ievērojami aizkavējusies.

Citi šobrīd lasa

No izmiršanas, iespējams, izdevies saglābt vienu no apdraudētākajām dzīvnieku sugām
Bet kāpēc īsti nedrīkst zīmēt pravieti Muhamedu? 7
Baltkrievu sporta zvaigznes neplāno startēt Tokijas olimpiskajās spēlēs zem valsts karoga 2
Pievienot komentāru

СМИ: Орбакайте не видела дочь уже полгода

«Новый уровень безумия»: подарок Ким Кардашьян от мужа шокировал американцев