Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
 

FOTO: Juglas ezerā izskanējis pirmais starpžanru mūzikas festivāls "Laivā" 2

Mūzika
9. augustā 16:43 2020. gada 9. augustā 16:43
  Jauns.lv
Sestdien, 8. augustā Juglas ezerā, Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja krastā izskanēja Latvijā pirmais "crossover" jeb starpžanru mūzikas festivāls "Laivā". Klātienē to baudīja aptuveni pusotrs tūkstotis cilvēku laivās, un to bija iespējams vērot arī tiešraidē "LMT Straume". Uz skatuves kāpa modernās kokles virtuoze Laima Jansone, etno mūzikas grupa "Tautumeitas" un klasiskās mūzikas huligāni "Dagamba".

Festivāls "Laivā", kas ir viens no lielākajiem šīs vasaras kultūras un izklaides notikumiem, klātesošajiem sniedza īstu festivāla atmosfēru – mūzika bez robežām, daudzveidīga programma, jaudīgs šovs, atpūtas zona un pat bārs uz ūdens.

Kā jau kārtīgā festivālā, neizpalika arī pārsteigumi. Pēc Laimas Jansones enerģiskās festivāla atklāšanas ar savu stāstu par Brīvdabas muzeja vēsturi veselīga humora mērcē dalījās aktieris un Brīvdabas muzeja pārstāvis Imants Vekmanis. Kā otrās festivālā uzstājās "Tautumeitas", savukārt tieši pirms grupas "Dagamba" šova skatuve uz laiku pārtapa par Mīlestības saliņu humora grupas Mazais Princis vadībā.

Foto: Lauris Vīksne

“Šis grupai "Dagamba" bija ļoti īpašs vakars. Ne tikai esam aizsākuši savu festivālu un pirmo reizi muzicējām skatītājiem laivās, bet šis vakars pāršķir jaunu lappusi grupas vēsturē. Mums ir liels prieks, ka "Dagambas" sastāvu Hamidrezas vietā papildina kontrabasiste Alise Broka, ar kuru pirmo reizi sadarbojāmies tieši pirms gada singla "Nutcracker Rock" ierakstā un klipa filmēšanā,” stāsta grupas mūziķi.

Koncertus klausītāji varēja vērot no laivām. Organizaroti piedāvāja laivas nomāt, vai arī ierasties festivālā ar savām laivām. Iebraukšana tika garantēta airu laivām, SUP dēļiem un motorlaivām ar paceļamu motoru.

Citi šobrīd lasa

Dženiferes Rumpānes ģimene cer vismaz uz mājas arestu; cietumā Itālijā - pat vienā kamerā ar recidīvisti 5
Navaļnijs jautri komentē Putina versiju par pašsaindēšanos ar "Novičok", kura izstrādātājs dzīvojot Latvijā 10
Policisti sastop noklīdušu pirmklasnieci, kura nespēj nosaukt savu mājas adresi
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Меган возмутила британцев, в телеэфире вынудив Гарри нарушить важное королевское правило 1

Экс-соседка Пугачевой рассказала о гулянках в особняке звезды