Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Markus Riva ar dubultsinglu piesaka jaunu albumu

Mūzika
28. jūlijā 20:00 2020. gada 28. jūlijā 20:00
  Jauns.lv
Vasaras pilnbriedā mūziķis Markus Riva klausītājiem piedāvā jaunu dziesmu latviešu un krievu valodā vienlaikus. "Vēl pēdējoreiz”/ "Белые ночи” ir pirmais singls no dziedātāja rudenī gaidāmā studijas albuma.

"Nepieredzēti daudz laika pavadot vienatnē, nenovēršami arvien vairāk ielūkojamies sevī un atgriežamies nostalģiskās un melanholiskās sajūtās. Tās jaušamas gan šajā dziesmā, gan caurvīs gaidāmo albumu kā saturiski, tā  muzikāli,” stāsta mūziķis.

Kā zināms, Markus Riva guvis plašu popularitāti arī Krievijā un citās NVS valstīs. Viņš ir viens no retajiem mūziķiem Latvijā, kam ir ievērojama fanu bāze arī krievvalodīgo klausītāju vidū. Nereti mūziķa dziesmas top vai nu latviešu, vai krievu valodā un līdz daļai klausītāju nemaz nenonāk, taču "Vēl pēdējoreiz” esot tik organiski ieskanējusies abās, ka pieņemts lēmums to piedāvāt uzreiz plašākai auditorijai.

"Plašāks klausītāju loks nosaka to, ka savā daiļradē vienmēr jāpiedomā, lai neviens nepaliktu atstāts novārtā,– pēc jaunām dziesmām taujā gan mani klausītāji tepat Latvijā, gan arī fani no Krievijas un citām valstīm,” tā Markus. „Esmu gandarīts šo dziesmu izdot uzreiz abās valodās. Gaidāmais albums gan plānots latviešu valodā, bet tuvākajā nākotnē tas varētu iznākt arī krieviski.”

Saistītās ziņas

Markus Riva, izrādās, jau pusgadu ir vegāns 7
FOTO: Markus Riva izbauda lidojumu virs Viļņas gaisa balonā
Markus Riva atminas septiņus spilgtākos Eirovīzijas mirkļus 1

Singla "Vēl pēdējoreiz” mūzikas un teksta autors ir Markus Riva, bet vārdus "Белые ночи” radījis ilggadējs Markus sadarbības partneris no Ukrainas Igors Tatarenko.  Dziesma ierakstīta "Factory Sounds Studio”, un kompozīciju aranžējis tās līdzautors Gints Stankevičs.

Citi šobrīd lasa

Sarakstā par pašizolācijas ievērošanu, atgriežoties no ārzemēm, pievienotas jaunas valstis 5
Indijā avarējusi un divās daļās salūzusi pasažieru lidmašīna ar teju 200 cilvēkiem 1
“Dziediet, kad jums ir labi. Bet visvairāk dziediet, kad jātiek pāri nejēdzībai," Ziedoni citē ģimene, kuras vectēvu atrada dziedam. Sirsnīgā vēstulē pateicas ikvienam, kas palīdzēja 1
Tēmas: Markus Riva
Pievienot komentāru

«Продала душу дьяволу»: Экс-жена Кузьмина заявила, что Пугачева его приворожила

По просьбам жителей Беларуси российские звезды отказываются от концертов в стране