Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ieva Florence-Vīksne par vīru Oskaru: sākumā nevarēju viņu ciest 2

TV
30. jūnijā 10:21 2020. gada 30. jūnijā 10:21
  Jauns.lv
Šonedēļ uzreiz divos televīzijas kanālos – “ReTV” un “STV Pirmā!” – debitē izklaidējošs sarunu šovs “Ģimenes sarunājas”. Uz pāru terapiju slavenību gaumē Nauris Brikmanis ar sievu Aiju aicinājis aktierus Ievu Florenci-Vīksni ar vīru Oskaru Florencu-Vīksni, kuri atklās pikantas detaļas par savu attiecību sākumu. Izrādās, iepazīstoties, viens otru nevarējuši ciest, līdz notika kas negaidīts.

Jaunais šovs "Ģimenes sarunājas" skatītājiem piedāvās īstu pāru terapiju slavenību gaumē. Jau pirmajā sērijā Ieva Florence-Vīksne dalīsies iespaidos, kāds bijis pirmais iespaids, satiekot Oskaru, kā arī atklās, kurā brīdī no draugiem kļuvuši par pāri.

Ieva Florence-Vīksne ar vīru Oskaru Florencu-Vīksni atklāja pikantas detaļas par savu attiecību sākumu. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Pirmās simpātijas radušās nejauši – aktiermeistarības kursā, kurā pedagogi devuši pārbaudījumus aizvērtām acīm atpazīt savus kursabiedrus. Ievai uzdevums nav sagādājis grūtības līdz brīdim, kad nostājusies pie Oskara un nav varējusi viņu atpazīt, bet jutusi "tauriņus vēderā". Kad atvērusi acis, bijusi pārsteigta, ka tas ir Oskars: "Tikai ne viņš!" Pēc tam Ievai ļoti ilgi "vilka" pie Oskara, bet aktrise jūtas centusies apslāpēt.

Saistītās ziņas

"Vienmēr jāklausa savai sirdij" - aktrise Ieva Florence-Vīksne par teātri, mīlestību un ģimeni
Valdzinošā Ieva Florence-Vīksne pikantā intervijā par zvaigžņu slimību, bučošanos un palaidnīgo meiteņu lomām
Ieva Florence-Vīksne: “Skaistuma festivāls” ir lielisks atgādinājums, lai atmodinātu sievietes pašapziņu

Katru nedēļu Brikmaņu ģimene pie sevis aicinās citus pārus, sarīkos īstu mājas ballīti, spēlējot pāru spēles un atklāti izrunājoties, kā pārvar grūtības ģimenē un kā dalās ar pozitīvo. Izklaidējošais un iedvesmojošais sarunu šovs "Ģimenes sarunājas" no 30. jūnija, otrdienās plkst. 19:10 kanālā "ReTV", un no 1.jūlija, trešdienās plkst. 22:00 televīzijā sievietēm "STV Pirmā!"

Citi šobrīd lasa

FOTO: pasaules seksīgākā sportiste pēc šīs sezonas pirmajām sacensībām atkal valdzina savus fanus 1
Pazudušais Seulas mērs atrasts miris 2
Ieva tehniskajā apskatē saņem neapmierinošu vērtējumu "2" par gaisa atsvaidzinātājiem un mobilā telefona turētāju 3
Tēmas: Ieva Florence
Skatīt visus komentārus

Петиция с требованием запретить польскую эротику «365 дней» набрала больше 70 тысяч подписей

Еще не конец: тяжелобольная Заворотнюк продолжает бороться за жизнь